Porzellan

Zahl der Lose: 527

Herend hecsedli mintás kínáló tálka pár. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, d: 14 cm
11773.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herend reklámos asztaldísz, jelzett, hibátlan, 8,5x6,5 cm
11774.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11775.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett jelzett, kisebb hibákkal kb 8 cm
11776.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Viktória mintás tejkiöntő, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7 cm
11777.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Herendi virágmintás fűszerkínáló pár, talapzaton álló oroszlánlábas díszítéssel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
11779.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Herendi Viktória mintás cigarettatartó, kopással, jelzéssel, m: 7,5 cm
11780.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herendi, petrezselyem mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett minimális kopással d: 8 cm
11781.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi zöld rózsa mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, kopással 6 cm
11782.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herend Porcelán kosár kínáló. Jelzett, kis kopással, 18x11,5x13 cm
11783.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi lila virágmintás váza, repedéssel, jelzett, m: 11,5 cm
11784.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herend 2 darab plasztikus virágmintás gyertyatartó pár. Jelzett, rózsákon pattogzások, egyik darab felső része nem rögzített, m: 13 cm
11785.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF