Porzellan Zahl der Lose: 527
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3055718
11773
457
Herend hecsedli mintás kínáló tálka pár. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, d: 14 cm 3058230
11774
457
Herend reklámos asztaldísz, jelzett, hibátlan, 8,5x6,5 cm 3058239
11775
457
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3058295
11776
457
2 db Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett jelzett, kisebb hibákkal kb 8 cm 3053084
11777
457
4600
Herendi Viktória mintás tejkiöntő, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7 cm 3062018
11779
457
Herendi virágmintás fűszerkínáló pár, talapzaton álló oroszlánlábas díszítéssel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm 2972732
11780
457
Herendi Viktória mintás cigarettatartó, kopással, jelzéssel, m: 7,5 cm 3036627
11781
457
Herendi, petrezselyem mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett minimális kopással d: 8 cm 3020820
11782
457
Herendi zöld rózsa mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, kopással 6 cm 3060142
11783
457
Herend Porcelán kosár kínáló. Jelzett, kis kopással, 18x11,5x13 cm 3060144
11784
457
Herendi lila virágmintás váza, repedéssel, jelzett, m: 11,5 cm 3060173
11785
457
Herend 2 darab plasztikus virágmintás gyertyatartó pár. Jelzett, rózsákon pattogzások, egyik darab felső része nem rögzített, m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF