Porzellan Zahl der Lose: 527
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3036611
11760
457
Herendi virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan m:15 cm 3036608
11761
457
Herendi virág mintás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett hibátlan 10x15 cm 3036614
11762
457
Herendi, rózsás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett minimális lepattanással d: 9 cm
3036620
11763
457
3 db Herendi, virág mintás porcelán asztali dísz és cigaretta kínáló . Kézzel festett, jelzett minimális kopással
2806683
11764
457
2806713
11765
457
4800
Herendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
3038897
11766
457
Herendi petrezselyem mintás, háncsnyomott felületű váza, jelzett, repedéssel, m: 24 cm
2808321
11767
457
Herendi porcelán rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel d: 8 cm
3022287
11768
457
2 db Herendi porcelán virág. Kézzel festett, jelzett. sérülésekkel 10 cm 3052182
11770
457
Herendi virág mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 6 cm
2926752
11771
457
3800
Herendi lila Viktória mintás porcelán kistányér. Kézzel festett, jelzett, alján lepattanás, d: 15 cm 2390140
11772
457
5500
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF