Porzellan

Zahl der Lose: 527

Herendi virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan m:15 cm
11760.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi virág mintás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett hibátlan 10x15 cm
11761.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi, rózsás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett minimális lepattanással d: 9 cm
11762.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

3 db Herendi, virág mintás porcelán asztali dísz és cigaretta kínáló . Kézzel festett, jelzett minimális kopással
11763.

Rufpreis:
6 000 HUF

11764.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11765.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Herendi petrezselyem mintás, háncsnyomott felületű váza, jelzett, repedéssel, m: 24 cm
11766.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi porcelán rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel d: 8 cm
11767.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db Herendi porcelán virág. Kézzel festett, jelzett. sérülésekkel 10 cm
11768.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virág mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 6 cm
11770.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi lila Viktória mintás porcelán kistányér. Kézzel festett, jelzett, alján lepattanás, d: 15 cm
11771.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 18 cm
11772.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF