Porzellan Zahl der Lose: 527
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3055827
11747
457
Herendi Viktória mintás kaspó, háncsnyomott külső felülettel, jelzett, hibátlan, m.9,5 cm, d:12,5 cm
3062045
11748
457
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész mozog. d: 28,5 cm. 3033693
11750
457
Herendi halon ülő puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, m: 12 cm 2968015
11751
457
Óherendi hal figurális fogóval bonbonier, kézzel festett virágmintával, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
3022913
11752
457
4800
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, belül az alján és az oldalán egy helyen mázhibákkal m: 24 cm
3060227
11753
457
Herend munkásnő. Fehérmázas kerámia, jelzett, kis kopással, m: 29,5 cm 3060234
11754
457
Herend eton mintás váza, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 15 cm
2927502
11755
457
Herendi nagyméretű kerek virágmintás kínáló. Elgravírozott masszába nyomott jelzéssel. Kézzel festett. Hibátlan, d: 37 cm 2807447
11756
457
3055744
11757
457
Herendi Viktória mintás fonatos kínáló. Jelzett, hibátlan, 17x12 cm 3055752
11758
457
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban, 15×8,5 cm 3041015
11759
457
Herendi Viktória mintás lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF