Porzellan

Zahl der Lose: 527

Herendi Viktória mintás kaspó, háncsnyomott külső felülettel, jelzett, hibátlan, m.9,5 cm, d:12,5 cm
11747.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész mozog. d: 28,5 cm.
11748.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi halon ülő puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, m: 12 cm
11750.

Rufpreis:
10 000 HUF

Óherendi hal figurális fogóval bonbonier, kézzel festett virágmintával, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
11751.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, belül az alján és az oldalán egy helyen mázhibákkal m: 24 cm
11752.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Herend munkásnő. Fehérmázas kerámia, jelzett, kis kopással, m: 29,5 cm
11753.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herend eton mintás váza, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 15 cm
11754.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi nagyméretű kerek virágmintás kínáló. Elgravírozott masszába nyomott jelzéssel. Kézzel festett. Hibátlan, d: 37 cm
11755.

Rufpreis:
8 000 HUF

11756.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Viktória mintás fonatos kínáló. Jelzett, hibátlan, 17x12 cm
11757.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban, 15×8,5 cm
11758.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm
11759.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF