Porzellan Zahl der Lose: 527
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3035493
11735
457
28000
2 db Herendi Viktória mintás oroszlánkarmos váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás m: 18 cm, 8 cm
3006077
11736
457
24000
Herendi lila Fleurs des Indes (Indiai kosár) mintás, fodros peremén áttört és aranyozott díszítéses tál. Falra akasztható, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 39,5 cm
3062036
11737
457
Herendi Turul szobor. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 33 cm 3033707
11738
457
Herendi kínai figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
3031617
11739
457
Herendi porcelán mokkás kanna. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24x14 cm 2981773
11740
457
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelezett, hibátlan 19,5 cm
2945716
11741
457
15000
Herendi porcelán süteményes kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 29 cm 3052188
11742
457
11000
Herendi porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 18x30 cm 3058332
11743
457
14000
Herend Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozás kissé kopott, m: 14,5 cm
3058200
11744
457
Herend Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozás kopott, m: 23 cm
3053078
11745
457
15000
Herendi Viktória mintás kínálótál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18,5x14,5 cm 3055826
11746
457
Herend Apponyi purpur mintás nagyobb méretű bonbonier, szalag fogóval, jelzett, minimális kopottsággal, d: 16,5 cm, m: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF