Porzellan

Zahl der Lose: 527

2 db Herendi Viktória mintás oroszlánkarmos váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás m: 18 cm, 8 cm
11735.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herendi lila Fleurs des Indes (Indiai kosár) mintás, fodros peremén áttört és aranyozott díszítéses tál. Falra akasztható, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 39,5 cm
11736.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Turul szobor. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 33 cm
11737.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi kínai figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11738.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi porcelán mokkás kanna. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24x14 cm
11739.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelezett, hibátlan 19,5 cm
11740.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi porcelán süteményes kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 29 cm
11741.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 18x30 cm
11742.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Herend Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozás kissé kopott, m: 14,5 cm
11743.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herend Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozás kopott, m: 23 cm
11744.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás kínálótál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18,5x14,5 cm
11745.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herend Apponyi purpur mintás nagyobb méretű bonbonier, szalag fogóval, jelzett, minimális kopottsággal, d: 16,5 cm, m: 9,5 cm
11746.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF