Flohmarkt Zahl der Lose: 727
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3024529
13813
456
3400
Flea Market
Madonna gyermekével art deco kerámia fali dísz, keretben 24x18 cm + Brüsszeli csipke fali kép hasonló témában
3025751
13814
456
Flea Market
Retro teak fa macska figura, anyagában repedés, m: 16 cm
3025917
13815
456
Flea Market
Iparművész réz doboz, női portré díszítéssel, kopással, 13x13 cm 3025930
13816
456
Flea Market
2 darab Honvéd relikvia: Hollóházi tál d: 15 cm, és póló, M-es méret, kopással
3025934
13817
456
Flea Market
3 darab olimpiai relikvia, Budapest I. kerület ajándéka a kerület olimpiai bajnokainak: póló, bögre, plakett. Jó állapotban. 2774578
13819
456
Flea Market
Audi hólánc eredeti bontatlan csomagolásban, dobozolva 255/80 R18, 255/55 R19, 285/50 R20 abroncsokhoz
3026862
13820
456
Flea Market
Antik bronz hamuzó és fazék, korának megfelelő állapotban, d: 13-15 cm
3027363
13821
456
Flea Market
Egyiptom, XX. sz. eleje, Fém váza, patinás, közepes állapotban, alja javított, m: 23,5 cm
2896568
13822
456
Flea Market
össz. 5 db Bakony típusú régi borotvapengefenő, 4 db eredeti sérült, tokjában, 2 db használati utasítással
3027783
13823
456
Flea Market
3 doboz retro karácsonyfadísz. gömbök d: 8 cm-ig. Műanyag
3027795
13824
456
Flea Market
4 db fa figura, egyik sérült 24 cm-ig
3027788
13825
456
Flea Market
Vegyes orosz népművészeti tárgyak: lakkozott fa kanalak és egyéb tárgyak .
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF