Flohmarkt

Zahl der Lose: 727

Mária a kis Jézussal. Zárdamunka, viasz, kopással, 36x23 cm
13569.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Velbon Video88 Vekl-Flo 8 PH-258 fotóállvány, jó állapotban, m: 58 cm
13570.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szecessziós bronz kínálótálca, fodros, kopással, 42x37 cm
13571.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik ezüstözött kávékiöntő, jelzés nélkül, kopott, m: 14 cm
13572.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi zománcozott fémtábla, "Igazgató: Dr. Széll Kálmán egyetemi ny. r. tanár" felirattal, kis sérülésekkel, 25x45 cm
13573.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik ezüstözött alpakka kiöntő, kopással, 18x10 cm
13574.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 darab fém rendszámtábla, kopással
13575.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 darab színházi lámpa, működik, kopással, h: 19 cm
13576.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik öntöttvas parasztóra súly pár, jó állapotban
13577.

Rufpreis:
8 000 HUF

XIX. sz., Antik zár, 24x18 cm
13578.

XIX. sz., Antik zár, 24x18 cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Potyoló. Antik kloffoló, Erdély, kopással, h: 22 cm
13579.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik műszerész fűrész, jelzett, h: 24 cm
13580.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF