Flohmarkt Zahl der Lose: 727
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3045959
13569
456
Flea Market
Mária a kis Jézussal. Zárdamunka, viasz, kopással, 36x23 cm
3045987
13570
456
Flea Market
Velbon Video88 Vekl-Flo 8 PH-258 fotóállvány, jó állapotban, m: 58 cm 3046753
13571
456
Flea Market
Szecessziós bronz kínálótálca, fodros, kopással, 42x37 cm
3044685
13572
456
Flea Market
Antik ezüstözött kávékiöntő, jelzés nélkül, kopott, m: 14 cm
3044720
13573
456
Flea Market
Régi zománcozott fémtábla, "Igazgató: Dr. Széll Kálmán egyetemi ny. r. tanár" felirattal, kis sérülésekkel, 25x45 cm 3044750
13574
456
Flea Market
Antik ezüstözött alpakka kiöntő, kopással, 18x10 cm 3046519
13575
456
Flea Market
4 darab fém rendszámtábla, kopással
3046528
13576
456
Flea Market
2 darab színházi lámpa, működik, kopással, h: 19 cm
3046533
13577
456
Flea Market
Antik öntöttvas parasztóra súly pár, jó állapotban
3046539
13578
456
Flea Market
XIX. sz., Antik zár, 24x18 cm
3046545
13579
456
Flea Market
Potyoló. Antik kloffoló, Erdély, kopással, h: 22 cm
3046552
13580
456
Flea Market
Antik műszerész fűrész, jelzett, h: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF