Flohmarkt Zahl der Lose: 727
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2994921
13788
456
Flea Market
Mondern keresztelő evőeszköz készlet, eredeti dobozában 2994923
13789
456
Flea Market
2 pár réz kilincs és zárcím leszerelve 25 cm 2994929
13790
456
Flea Market
Kis bizsu tétel: Ékszerek, kövek, műkő ékszeres doboz 2908064
13791
456
Flea Market
A1 Matikbox riasztóközpont, német nyelvű használati utasítással és szerelési utasítással, csavarhúzóval, 2 db elemmel, nem kipróbált; eredeti, kissé sérült karton csomagolásban 3029136
13792
456
Flea Market
Bronz gyertyatartó. Lábakon álló talpazaton csavartbordás forma. Kis kopással, m: 18 cm
3029162
13793
456
Flea Market
3029157
13794
456
Flea Market
Iparművész cigarettakínáló doboz, réz, fa betéttel, kopással, kis hajlással, 20,5x14 cm
3029295
13795
456
Flea Market
5 db fröccsöntött műanyag figura lány és nő alakokkal, kis sérülésekkel, m: 12-15 cm 3029312
13796
456
Flea Market
Kínai lakkozott fadoboz, minimális kopással, 18x9x5 cm
3030114
13797
456
Flea Market
Art deco bronz szivarkínáló, gyufatartó résszel, jelzett, kopással, 13x14x11 cm
3031098
13798
456
Flea Market
2 darab antik réz felhúzható óratartó, kopással, d: 9 cm 3028580
13799
456
Flea Market
Iparművész réz doboz, masszív réz, fa betéttel 17x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF