Flohmarkt

Zahl der Lose: 727

Mondern keresztelő evőeszköz készlet, eredeti dobozában
13788.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 pár réz kilincs és zárcím leszerelve 25 cm
13789.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kis bizsu tétel: Ékszerek, kövek, műkő ékszeres doboz
13790.

Rufpreis:
3 000 HUF

A1 Matikbox riasztóközpont, német nyelvű használati utasítással és szerelési utasítással, csavarhúzóval, 2 db elemmel, nem kipróbált; eredeti, kissé sérült karton csomagolásban
13791.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bronz gyertyatartó. Lábakon álló talpazaton csavartbordás forma. Kis kopással, m: 18 cm
13792.

Rufpreis:
2 800 HUF

Palackhűtő, dobozában.
13793.

Palackhűtő, dobozában.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Iparművész cigarettakínáló doboz, réz, fa betéttel, kopással, kis hajlással, 20,5x14 cm
13794.

Rufpreis:
2 400 HUF

5 db fröccsöntött műanyag figura lány és nő alakokkal, kis sérülésekkel, m: 12-15 cm
13795.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kínai lakkozott fadoboz, minimális kopással, 18x9x5 cm
13796.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Art deco bronz szivarkínáló, gyufatartó résszel, jelzett, kopással, 13x14x11 cm
13797.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 darab antik réz felhúzható óratartó, kopással, d: 9 cm
13798.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iparművész réz doboz, masszív réz, fa betéttel 17x11 cm
13799.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF