Flohmarkt Zahl der Lose: 727
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3030496
13800
456
Flea Market
9 db retro üveg karácsonyfadísz 3023282
13801
456
Flea Market
2 db Adidas táska hátizsák és válltáska, egyforma dekorral
3023293
13802
456
Flea Market
2 db Lonley Planet kids oldal táska, jó állapotban 24x30 cm
3024353
13804
456
Flea Market
Hessen ón borospohár, jelzett, kis kopással, m: 11 cm
3024497
13805
456
Flea Market
Iparművész 3 darabos retro asztali szett: számmal jelzett, kopással, 16x16 cm, h: 20-28 cm
3025139
13806
456
Flea Market
Vegyes bizsu és csont ékszerek kerámia dobozkában s: 12 cm
3025205
13807
456
Flea Market
3 db régi, kis méretű goblein keretben 24x19 cm-ig 3025350
13808
456
Flea Market
Antik íróasztal-készlet, benne levélbontó és vésett, monogramos pecsétnyomó, réz fejjel. Hiányos. Eredeti, kopott, foltos dobozában. Doboz mérete: 10x22 cm 3025358
13809
456
Flea Market
Régi fa kávédaráló. Kopással. m: 23 cm 3025359
13810
456
Flea Market
Fekvő virágszál, masszív réz szobor, h: 20 cm 3025368
13811
456
Flea Market
Antik bronz tulipán szobor vázában. Sérült, a virágszár csavarozása kilazult. Talp: 6x6 cm, m: 22 cm 3024549
13812
456
Flea Market
Egy német és egy magyar fém rendszámtábla
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF