Flohmarkt

Zahl der Lose: 727

9 db retro üveg karácsonyfadísz
13800.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db Adidas táska hátizsák és válltáska, egyforma dekorral
13801.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db Lonley Planet kids oldal táska, jó állapotban 24x30 cm
13802.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hessen ón borospohár, jelzett, kis kopással, m: 11 cm
13804.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iparművész 3 darabos retro asztali szett: számmal jelzett, kopással, 16x16 cm, h: 20-28 cm
13805.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes bizsu és csont ékszerek kerámia dobozkában s: 12 cm
13806.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db régi, kis méretű goblein keretben 24x19 cm-ig
13807.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik íróasztal-készlet, benne levélbontó és vésett, monogramos pecsétnyomó, réz fejjel. Hiányos. Eredeti, kopott, foltos dobozában. Doboz mérete: 10x22 cm
13808.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi fa kávédaráló. Kopással. m: 23 cm
13809.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekvő virágszál, masszív réz szobor, h: 20 cm
13810.

Rufpreis:
1 400 HUF

Antik bronz tulipán szobor vázában. Sérült, a virágszár csavarozása kilazult. Talp: 6x6 cm, m: 22 cm
13811.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egy német és egy magyar fém rendszámtábla
13812.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF