Flohmarkt Zahl der Lose: 727
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047711
14043
456
Flea Market
Victorinox bicska, új állapotban, eredeti dobozában 3047186
14044
456
Flea Market
Kuvaiti olimpiai bizottság mandzsetta és nyakkendőtű szett, díszdobozban
3047757
14045
456
Flea Market
Réz lánc nagy szemekkel 24 cm 3047481
14046
456
Flea Market
Régi vallási medálok, rózsafüzér, össz. 6 db 3047129
14047
456
Flea Market
Triplet fém házas lupé 10x-es 2833507
14048
456
Flea Market
Fogorvosi fogminta taró, német, műanyag, 8,5x8,5 cm
3050322
14049
456
Flea Market
Régi svájci fém púderes doboz, jelzett, d: 6 cm és 2 db érdekes régi mandzsetta gomb, h: 1,5 cm
2731895
14050
456
Flea Market
Aristo logarléc, Schoeller Bleckmann feliratú régi bőr tokban, kisebb kopásnyomokkal, h: 15 cm
3047127
14051
456
Flea Market
Belomo fém házas lupé 10x-es 3045404
14052
456
Flea Market
BÚÉK 1973 Flimevác Nemro 6 db fém mokkás kanál feliratos, jelzett 3047432
14053
456
Flea Market
Verania jelzett, bronzírozott műgyanta szobor 8 cm
3045801
14054
456
Flea Market
Régi kitöltetlen pici bőr kötéses notesz, ceruzával (!) aranyozott lapélekkel, szép állapotban 7x8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF