Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 53

Vertse Albert: Madárvédelem. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
19897.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bölsche: Az élet fejlődéstörténete. Ford.: Dr. Fülöp Zsigmond. Világkönyvtár. Bp., 1912, Révai. A címlap és a kötés rajzát Zádor István készítette. Kiadói kemény-kötés, Dárday Aladár-kötés, kopott borítóval.
19898.

Rufpreis:
1 600 HUF

19899.

Rufpreis:
1 200 HUF

Klinda Károly: Elemi egészségtan a katholikus osztott és részben osztott elemi népiskolák V-VI. osztálya számára. Fáy Aladár rajzaival. Bp., 1931, Szent István-Társulat, 85 p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, erősen sérült, szétváló állapotban.
19900.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Jaszovszky Miklós: Ásványtan és vegytan a polgári fiúiskolák IV. osztálya számára. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 112 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19901.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyitott szemmel Herman Ottó útjain. Felfedező füzet felsőtagozatosoknak és tanáraiknak. Szerk.: Vásárhelyi Tamás - Treiber Zsuzsa. Herman Ottó Emlékév 2014. hn., 2014., Magyar Környezeti Nevelési Egyesület. Kiadói papírkötés.
19902.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mennyiségtan (számtan-könyvviteltan és algebra-mértan) polgári fiúiskolák számára. IV. rész: A IV. osztály számára. Átdolgozták: vitéz Mervay Gyula és Gyertyánfy Géza. Bp., 1934, Franklin-Társulat, 132 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
19903.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szilády István - Dús Ferenc: Növénytan és állattan a polgári iskolák II. osztálya számára. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 103+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
19904.

Rufpreis:
1 000 HUF

Öveges József: Elektromosságtan és az élet. Az élő fizika II. Bp., 1953, Művelt Nép, 283 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
19905.

Rufpreis:
1 600 HUF

1899-1903 Természettudományi Közlöny. Havi folyóirat. 3 teljes évfolyam: XXI. köt. (1899); XXXIV. köt. (1902); XXXV. köt. (1903). Szerk.: Csopey László és Paszlavszky József. Bp., 1899-1903, Kir. Magy. Természettudományi Társulat, XVI+736 p.; XVI+784 p.; XIV+(2)+784 p. Egységes korabeli félvászon-kötésben, a borítókon némi kopással, a gerincen sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.
19906.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

19907.

Rufpreis:
1 800 HUF

4 db kémiai témájú könyv: Sztrókay Kálmán: Kémiai kísérletek; Még száz kísérlet; Pais István: Vegyész szemmel a világban; Dévényi Tibor: A szerves kémia ábécéje. Kiadói félvászon-kötés, vegyes állapotban.
19908.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF