Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 53

Proctor Richard: Más világok mint a mienk: a világok sokasága. A legujabb tudományos vizsgálatok fényénél tanulmányozta - -. Ford.: Dr. Császár Károly. Bp., 1875, Kir. M. Természettudományi Társulat, XIII+3+240+VIII p.+ 7 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, (Bp., Bóka Lajos-kötés), kopott borítóval, sérült gerinccel.
19885.

Rufpreis:
2 400 HUF

Th[omas] H[enry] Huxley: Előadások az elemi élettan köréből. Kir. M. Természettudományi Társulat IV. kötet. Ford.: Magyar Sándor. Bp., 1873, Természettudományi Társulat, XXIII+293+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, (Pest, Bóka-kötés), kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
19886.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dean Hamer - Peter Copeland: Génjeink. Miért fontosabbak, mint hinnénk? Osiris Könyvtár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés.
19887.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dely Mátyás: Az állat és élete. Saját tapasztalatai nyomán: - -. Falusi Könyvtár 19. Bp., 1876, Franklin. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, javított gerinccel, laza kötéssel, megviselt állapotban.
19888.

Rufpreis:
1 600 HUF

19889.

Rufpreis:
5 000 HUF

19890.

Rufpreis:
1 000 HUF

Béky László: A természetes gyógymódok kézikönyve. Bp., 1998., Víztérítő Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
19891.

Rufpreis:
2 000 HUF

19892.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár. Bp., 2005, Tericum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19893.

Rufpreis:
1 800 HUF

19894.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gera Pál: Ciánméreg és vidravédelem. DEDIKÁLT! Dokumentumkönyv a 2000. februárjában bekövetkezett ökológiai katasztrófa után, a Szamos és a Tisza folyókon folytatott vidrakutatásról. Bp., 2000, Alapítvány a Vidrákért. Kiadói papírkötés.
19895.

Rufpreis:
1 800 HUF

19896.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF