Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 53

Cannabich, J. G. Fr.: Lehrbuch der Geographie. Weimar, 1847, Voigt. Német nyelven. 16., bővített és javított kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötés, borítón apró kopásnyomokkal, helyenként foltos lapokkal, máskülönben jó állapotban.
19873.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aristoteles: Metafizika. Ford. bev. és magy. Halasy-Nagy József. Metafizika. Ford. bev. és magy. Halasy-Nagy József. Bp. 1936. (Pécs, Dunántúl Pécsi egy. ny.) 411 l. Modern műbőr kötésben. Magyarul és görögül DEDIKÁLT
19874.

Rufpreis:
2 000 HUF

19875.

Rufpreis:
3 000 HUF

Oláh Andor: "Fűbe-fába az orvosság!" (Békés megyei népi orvoslás.) I. köt. Békéscsaba, 1983, Békés megyei Tanács VB. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos borítóval. Megjelent 2000 példányban.
19876.

Rufpreis:
3 000 HUF

19877.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db könyv: Dr. Hugonnai Vilma grófnő: A nő mint háziorvos. Az egészség ápolásának kézikönyve. Különös tekintettel a női- és gyermekbetegségekre valamint a szülészetre és gyermekápolásra. Dr. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta: - - . I. kötet. Bp., [1907], Minerva, VIII+447 p.+ 15 t. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel, az első rész címlapja kijár. + Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Ford.: Detre László. Bevezetéssel ellátta: Entz Géza. Magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Győry Tibor és Bálint Nagy István. Bp., [1926], Gutenberg. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos.
19878.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sztrókay Kálmán 4 műve: A kis mérnök; A kis technikus; A kis csillagász. Bp., 1940-1942, Rózsavölgyi és Társa. + Még száz kísérlet. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, vegyes állapotban.
19879.

Rufpreis:
2 800 HUF

19880.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19881.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Ancient Cymric medicine - London, 1900. Burroughs Wellcome and Company 52p. Illusztrációkkal. Kiadói pergamen kötésben
19882.

Rufpreis:
3 000 HUF

Temesvári Gabriella: Gyógyító eleink hagyatéka. Pontmasszázs (akupresszúra). Bp., 2002, BioTer Bt. Kiadói papírkötés.
19883.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fülöp Tamás: Egészségügyi szervezéstan. DEDIKÁLT! Bp., 1963, Medicina. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt címlappal, jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
19884.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF