Bücher: Technik Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3003606
19152
455
Books: Technics
A magyar ipar. Szerk.: Dr. Árvay József. Bp., 1941, Halász Pál (Athenaeum-ny.), 494 p., 144+(6) p. (A magyar kézművesipar), 160 p. (Adattári rész). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. 2914110
19153
455
Books: Technics
2847173
19154
455
Books: Technics
3035244
19155
455
Books: Technics
Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Bp., 1934, Szent István-Társulat, 191 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes, kopott borítóval, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
2468184
19156
455
Books: Technics
Pattantyús Géza: Gépészeti zsebkönyv I-II. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerincekkel, az I. kötet gerince javított. 2840758
19157
455
600
Books: Technics
Vida Péter: Repülők csodálatos világa. Debrecen, én., TKK. Kiadói kartonált papírkötés 3034600
19158
455
Books: Technics
A. N. Szilkin: Motorkerékpárok előkészítése a versenyekre. Ford.: Wittvindits Tibor. Bp., 1952, Sport. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval. 3034311
19159
455
Books: Technics
Általános robbantási biztonsági szabályzat. Szerk.: Deák Pál, Tomanek Károly. Bp., 1985, Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség. Harmadik, módosított kiadás. Kiadói papírkötés.
3004663
19160
455
Books: Technics
Miltényi Tibor: Progresszív fotó. Szellemkép Könyvek 1. Bp., 1994, Szellemkép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kisebb szakadással. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF