Bücher: Technik

Zahl der Lose: 33

A magyar ipar. Szerk.: Dr. Árvay József. Bp., 1941, Halász Pál (Athenaeum-ny.), 494 p., 144+(6) p. (A magyar kézművesipar), 160 p. (Adattári rész). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19152.

Rufpreis:
2 400 HUF

19153.

Rufpreis:
2 000 HUF

19154.

Rufpreis:
1 600 HUF

Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Bp., 1934, Szent István-Társulat, 191 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes, kopott borítóval, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19155.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pattantyús Géza: Gépészeti zsebkönyv I-II. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerincekkel, az I. kötet gerince javított.
19156.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vida Péter: Repülők csodálatos világa. Debrecen, én., TKK. Kiadói kartonált papírkötés
19157.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

A. N. Szilkin: Motorkerékpárok előkészítése a versenyekre. Ford.: Wittvindits Tibor. Bp., 1952, Sport. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval.
19158.

Rufpreis:
2 000 HUF

Általános robbantási biztonsági szabályzat. Szerk.: Deák Pál, Tomanek Károly. Bp., 1985, Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség. Harmadik, módosított kiadás. Kiadói papírkötés.
19159.

Rufpreis:
1 200 HUF

Miltényi Tibor: Progresszív fotó. Szellemkép Könyvek 1. Bp., 1994, Szellemkép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kisebb szakadással.
19160.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF