Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Bp., 1934, Szent István-Tá... https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Bucher/Bucher-Technik~2000024/Orban-Dezso-Az-ezermester-szaz-mestermuve-Bp-1934-Szent-Istvan-Tarsulat-191-p-Kiadoi~II3035244
3035244
19155
455
Books: Technics
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Bp., 1934, Szent István-Társulat, 191 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes, kopott borítóval, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
: nagy_andras