Bücher: Technik

Zahl der Lose: 33

1001 Bilar. Fran Klassiskt Till Modernt. Bath,én,Parragon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Svéd nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19140.

Rufpreis:
2 400 HUF

19141.

Rufpreis:
1 800 HUF

19142.

Rufpreis:
8 000 HUF

Meggyesi László által írt 3 db különlenyomat: Meggyesi László: Fejezetek a Budapesti Mezőgazdasági Gépgyár Elődvállalatainak történetéből az 1920-as években. + Meggyesi László: A Bosch Robert Kft budapesti gyárának története (1918-1945) + Meggyesi László, Szekeres József: A Bosch gyár története 1945-1949. Bp., 1979-1988, Budapest Főváros Levéltára Közleményei. Kiadói papírkötés,.
19143.

Rufpreis:
2 800 HUF

Götz Küster: 75 Jahre Bosch. Ein geschichtlicher Rückblick. Stuttgart, 1961, Robert Bosch GmbH. 128 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19144.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szalai Sándor: Nagyüzemi könyvgyártás. Bp., 2001, Nyomdász. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
19145.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Baran János: A magyar légiközlekedés és a polgári repülőgépek másirányú hazai alkalmazása. Szakdolgozat. Bp., ELTE TTK, 61+2 p. Gépelt oldalak, beragasztott grafikonokkal. Félvászon-kötésben.
19146.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bányászati kézikönyv. II-IV. köt. Főszerk.: Boldizsár Tibor. Bp., 1959-1962-1965, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet hiányzik. Megjelentek 3100 és 3150 példányokban.
19147.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pusztai Ferenc: Nyomdászati enciklopédia. Bp., Pallas. Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban.
19148.

Rufpreis:
2 000 HUF

Frank György - Mészáros Ferenc: Személygépkocsik üzemeltetési és diagnosztikai adatai. Bp., 1980., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
19149.

Rufpreis:
1 200 HUF

NYK 74/75. Japán műszerkatalógus. Tokyo, Japan Pharmaceutical Equipment & Machinery Association. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott papírkötés.
19150.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gera Jenő - Kerner Nándor: Magasnyomás. A magasnyomó gépmester szakmunkásképző iskola I-III. osztálya számára. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 1040 példányban.
19151.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF