Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 57

Altay Margit: Csipkerózsika kisasszony. Palladis, Kiadói félvászon kötésben
19383.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bálint Ágnes: Jó éjszakát, Maci! Bp., 1981, Móra. Kiadói leporelló-kötésben, kopott borítóval.
19384.

Rufpreis:
1 600 HUF

19385.

Rufpreis:
1 000 HUF

19386.

Rufpreis:
800 HUF

5 db Móra kiadású retro gyerekkönyv, jó állapotban
19387.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db Walt Disney Donald kacsa Lustiges Taschenbuch zsebkönyv az 1980-as évekből
19388.

Rufpreis:
1 000 HUF

S. Bell - Dunlop: Narnia titkai A-tól Z-ig. 2007, Gold Book. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19389.

Rufpreis:
800 HUF

Benedek Elek: Galambok. Elbeszélések fiatal leányoknak. Bp., 1922, Athenaeum, 121+(1) p. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel, "Csanád Apátfalva rkth. egyház pecsétje" bélyegzővel.
19390.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hans Christian Andersen: Fairy Tales. With Drawings by John Miles. 2000, Parsimony Press. Angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
19391.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF