Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 57

Szira Béla: Segíts falu, dűl a város! Ifjúsági regény nagyobb fiúk számára. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1941], Szent István-Társulat, 211 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19359.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Ifjúsági elbeszélés. Bp., [1929], Athenaeum, 116+(4) p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap kissé sérült, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
19360.

Rufpreis:
1 400 HUF

Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Benedek Marcell. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1931], Dante, 194+(2) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi bélyegzővel.
19361.

Rufpreis:
1 400 HUF

Grimm legszebb meséi. Vál.: Varga Tamásné. Magyarra átdolgozta: Rónay György. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1965, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, kissé sérült fűzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19362.

Rufpreis:
2 000 HUF

Benedek Elek: Világszép Nádszál kisasszony és más mesék. K. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1973, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel.
19363.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kisgyermekek nagy mesekönyve. Vál. és szerk.: T. Aszódi Éva. Róna Emy rajzaival. Bp., 1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
19364.

Rufpreis:
1 400 HUF

Niamessyné Manaszy Margit: Három gyerek meg egy csacsi. [H. é.n.] Singer és Wolfner. 88 l. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva, melyeket Csernovics Erzsébet készített. Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben. Laza kötés
19365.

Rufpreis:
1 600 HUF

Endrődi Béla: Krampusz-könyv. Írta és rajzolta - - Bp., 1990, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
19366.

Rufpreis:
2 400 HUF

Benedek Elek: A kék liliom és más mesék. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1968, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány lapon firkákkal.
19367.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hetedhétország. Ötven magyar népmese. Szerk.: Géczy József. Würtz Ádám rajzaival. Pécs, 1956, Dunántúli Magvető. Második, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19368.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db Dörmögő Dömötör-könyv: Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör a fogorvosnál; Dörmögő Dömötör szerencséje. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, hiányzó gerinccel, kopottas borítóval.
19369.

Rufpreis:
2 000 HUF

Komáromi János: Pataki diákok. Fáy Dezső rajzaival. Bp., [1931], Genius, 216 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Illusztrált félvászon-kötésben, kissé foltos, javított borítóval, helyenként foltos, sérült, javított lapokkal.
19370.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF