Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Váncza sütőpor receptkönyve. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Az 1986-as kiadás reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, az utolsó lap szakadt, jó állapotban.
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1971, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Magyar szőlő- és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp., é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy lapon hiánnyal.