https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 41

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Váncza sütőpor receptkönyve. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Az 1986-as kiadás reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, az utolsó lap szakadt, jó állapotban.
1
18967.

Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Váncza sütőpor receptkönyve. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Az 1986-as kiadás reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, az utolsó lap szakadt, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.
1
18968.

Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nélkülözhetetlen vegetáriánus könyv. Szerk. Justh Szilvia. Bp., 2000. Vince Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. 304p. Receptekkel, fotókkal gazdagon illusztrálva. Jó állapotban.
1
18969.

Nélkülözhetetlen vegetáriánus könyv. Szerk. Justh Szilvia. Bp., 2000. Vince Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. 304p. Receptekkel, fotókkal gazdagon illusztrálva. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés.
1
18970.

A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1971, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Magyar szőlő- és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp., é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy lapon hiánnyal.
1
18971.

Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1971, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Magyar szőlő- és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp., é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy lapon hiánnyal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse