Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 41

[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., [1932], Athenaeum. 592+1 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval,
18943.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. Korabeli félvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel
18944.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18945.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelési rádiótanfolyam Budapest, 1936, Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság, 84 p., Laza, sérült félvászon kötésben
18946.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schäffer László (szerk.): Süteményeskönyv. Bp., 2001, Fővárosi Gázművek. Kiadói papírkötés. Minikönyv.
18947.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bernhardt László: Ételek, ízek Pest megyéből. Gerichte und Geschmäcke aus dem Komitat Pest. Bp., é.n., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Magyar és német nyelven. Megjelent 10000 példányban, ebből 50 piros, 50 fekete számozással. Ez a könyv 025. sz. példány (fekete számozással)! Kiadói műbőr kötés, borítón apró kopásnyomokkal. Minikönyv.
18948.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. H.n., 1983, Ságvári Nyomda. Megjelent 500 számozott (384. sz.) példányban! Kiadói műbőr kötés. Minikönyv.
18949.

Rufpreis:
5 000 HUF

Népszerű üzleteink ételspecialitásai. Bp., 1977, Belvárosi Vendéglátó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2030 példányban. Minikönyv.
18950.

Rufpreis:
1 600 HUF

18951.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csák-Hifner: Burgonyafajtaismeret gumó és fényhajtás alapján. Bp., 1955, Mezőgazdasági. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
18952.

Rufpreis:
2 800 HUF

Prato, Katharina: Die Süddeutsche Küche mit Berücksichtigung des Thees und einem Anhange über das Servieren für Anfängerinnen sowie für praktische Köchinnen. Zusammengestellt: - -. Graz, 1896, Verlags-Buchhandlung "Styria", 1 t.+VIII+759+1 p. + 3 (két kétoldalas táblával, képtáblák) t. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban.
18953.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

[Magyar Elek]: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó, 524 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
18954.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF