Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3033585
18955
455
Books: Gastronomy and Gardening
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé laza kötéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel 3035175
18956
455
Dr. Kádár Gyula (szerk.): Borászat. Budapest, 1973, Mezőgazdasági, 549 p. 3. teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói műbőrkötésben, kiadói kissé sérült papír védőbortóval.
3035183
18957
455
Csepregi Pál: A szőlő metszése, fitotechnikai műveletei. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói sérült papír védőborítóban. 3033071
18958
455
Asszonyok aranykönyve II. kötet. Bp., é.n.,Tündérujjak. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopással
3036811
18959
455
Makay Béla: Szabadtűzön. Halász-, vadász- és pásztorételek. Recept a Felső-Tisza vidékéről. Bp., 1984., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 3036601
18960
455
Dr. Oetker sütemény-receptek. Bp.,én., Révai, 31 p. Kiadói papírkötés, a füzet elvált a borítótól, foltos. 3033923
18961
455
3800
Mosoni Péter: Borkultúra borászati alapokkal. 2001, Szent István Egyetem, Gödöllő, kiadói papírkötés.
3040182
18962
455
4 db étrend és növénytermesztés könyv és nyomtatvány: Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1937, Növényvédelem és Kertészet, 77+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos és elvált borítóval, laza fűzéssel, címlap kissé sérült, megviselt állapotban. + Gaál Endréné, Horváth László, Lontai Egonné: Diéta a vendéglátásban. Energiaszegény étrend. H.n., 1984, k.n. Kiadói papírkötés. + Schott Péter: Lugasparadicsom. H.n., é.n., szerzői. Kiadói papírkötés. + A Budapesti Vegyiművek műtrágya készítményei. Bp., 1984, Budapesti Vegyiművek. Kézirat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
3040193
18963
455
4 db tejtermék füzet: Tejtermékekből különlegességek. + Teljesen jó dolgok. + Csupa fehérje és vitamin: tejtermékek! + Egészségesen finomat tejtermékekből. Klf. kiadások. Mind kiadói papírkötés.
3035735
18964
455
Magyar Növényvédelmi Szolgálat 1. szám: Utmutató a gyümölcsös kezelésére. Bp., 1934., Athenaeum, 31+1 p. 3034391
18965
455
Villamos sütés-főzés szakácskönyve. Szerk.: Lonkai Ferenc. Bp., 1948., Révai, 32 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen szakadással. 2987777
18966
455
A szakértő gazda állattenyésztési ismeretei. Bp., 1996, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF