Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 41

A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé laza kötéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel
18955.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Kádár Gyula (szerk.): Borászat. Budapest, 1973, Mezőgazdasági, 549 p. 3. teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói műbőrkötésben, kiadói kissé sérült papír védőbortóval.
18956.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csepregi Pál: A szőlő metszése, fitotechnikai műveletei. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói sérült papír védőborítóban.
18957.

Rufpreis:
2 000 HUF

Asszonyok aranykönyve II. kötet. Bp., é.n.,Tündérujjak. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopással
18958.

Rufpreis:
1 600 HUF

Makay Béla: Szabadtűzön. Halász-, vadász- és pásztorételek. Recept a Felső-Tisza vidékéről. Bp., 1984., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
18959.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Oetker sütemény-receptek. Bp.,én., Révai, 31 p. Kiadói papírkötés, a füzet elvált a borítótól, foltos.
18960.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mosoni Péter: Borkultúra borászati alapokkal. 2001, Szent István Egyetem, Gödöllő, kiadói papírkötés.
18961.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

4 db étrend és növénytermesztés könyv és nyomtatvány: Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1937, Növényvédelem és Kertészet, 77+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos és elvált borítóval, laza fűzéssel, címlap kissé sérült, megviselt állapotban. + Gaál Endréné, Horváth László, Lontai Egonné: Diéta a vendéglátásban. Energiaszegény étrend. H.n., 1984, k.n. Kiadói papírkötés. + Schott Péter: Lugasparadicsom. H.n., é.n., szerzői. Kiadói papírkötés. + A Budapesti Vegyiművek műtrágya készítményei. Bp., 1984, Budapesti Vegyiművek. Kézirat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
18962.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 db tejtermék füzet: Tejtermékekből különlegességek. + Teljesen jó dolgok. + Csupa fehérje és vitamin: tejtermékek! + Egészségesen finomat tejtermékekből. Klf. kiadások. Mind kiadói papírkötés.
18963.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Növényvédelmi Szolgálat 1. szám: Utmutató a gyümölcsös kezelésére. Bp., 1934., Athenaeum, 31+1 p.
18964.

Rufpreis:
1 200 HUF

Villamos sütés-főzés szakácskönyve. Szerk.: Lonkai Ferenc. Bp., 1948., Révai, 32 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen szakadással.
18965.

Rufpreis:
1 800 HUF

A szakértő gazda állattenyésztési ismeretei. Bp., 1996, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos.
18966.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF