Bernhardt László: Ételek, ízek Pest megyéből. Gerichte und Geschmäcke aus dem Komitat Pest. Bp., é.n., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Magyar és német nyelven. Megjelent 10000 példányban, ebből 50 piros, 50 fekete számozással. Ez a könyv 025. sz. példány (fekete számozással)! Kiadói műbőr kötés, borítón apró kopásnyomokkal. Minikönyv.