Keramiken

Zahl der Lose: 242

Tál. Hódmezővásárhely, 20. sz. eleje, sérüléssel, d: 29 cm.
11156.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik kerámia padlóváza, számmal jelezve, kopásokkal, m: 34 cm
11157.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retro iparművész kancsó, mázas kerámia, jelzett, alján Iparművészeti Vállalat töredékes címkéjével, apró kopásnyomokkal, m: 28 cm
11158.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai fo kutya mázas kerámia szobor, Jelzés nélkül ,kis lepattanásokkal / Chinese Pho dog with some minor damages m: 32 cm
11159.

Rufpreis:
5 000 HUF

11160.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kentaur Oroszország, Ázsiai terület. XX: sz közepe. Agyag, engob . m: 17 cm / Russian centaur clay, engob
11161.

Rufpreis:
8 000 HUF

11162.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

2 db Üzbég, tadzsik kerámia tárgy, a sárkány jelzett 16, 12 cm
11163.

Rufpreis:
4 000 HUF

Afrikai jellegű kerámia fali dísz. Jelzés nélkül, kis kopással 32 cm
11164.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 18x19 cm
11165.

Rufpreis:
5 000 HUF

Városi házak. Retro kerámia dísztál. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 27 cm
11166.

Rufpreis:
3 000 HUF

Díszváza kerámia váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
11167.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF