Keramiken Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2998978
11156
453
Art-ceramics
Tál. Hódmezővásárhely, 20. sz. eleje, sérüléssel, d: 29 cm.
2955847
11157
453
Art-ceramics
Antik kerámia padlóváza, számmal jelezve, kopásokkal, m: 34 cm 3020152
11158
453
Art-ceramics
Retro iparművész kancsó, mázas kerámia, jelzett, alján Iparművészeti Vállalat töredékes címkéjével, apró kopásnyomokkal, m: 28 cm
3021257
11159
453
Art-ceramics
Kínai fo kutya mázas kerámia szobor, Jelzés nélkül ,kis lepattanásokkal / Chinese Pho dog with some minor damages m: 32 cm
3021294
11160
453
Art-ceramics
3021325
11161
453
Art-ceramics
Kentaur Oroszország, Ázsiai terület. XX: sz közepe. Agyag, engob . m: 17 cm / Russian centaur clay, engob
3021339
11162
453
15000
Art-ceramics
3021349
11163
453
Art-ceramics
2 db Üzbég, tadzsik kerámia tárgy, a sárkány jelzett 16, 12 cm
3021616
11164
453
Art-ceramics
Afrikai jellegű kerámia fali dísz. Jelzés nélkül, kis kopással 32 cm
3021530
11165
453
Art-ceramics
Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 18x19 cm
3021535
11166
453
Art-ceramics
Városi házak. Retro kerámia dísztál. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 27 cm 3021580
11167
453
Art-ceramics
Díszváza kerámia váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF