Keramiken

Zahl der Lose: 242

11120.

Rufpreis:
6 000 HUF

Timar? jelzéssel. Mázas kerámia díszváza. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal d: 19 cm
11121.

Rufpreis:
4 000 HUF

jelzés nélkül: kerámia dísz. Kézzel festett, hibátlan 15 cm
11122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Komlós juhász kutyával. Mázas kerámia, kézzel festett, hátul a talpán lepattanással 17 cm
11123.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gránit retro kerámia mokkás készlet. Jelzett, hibátlan
11124.

Rufpreis:
8 000 HUF

Modra keramik: dísztál. Áttört anyagú virágmintás mázas kerámia dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 26,5 cm
11125.

Rufpreis:
2 000 HUF

Betlehemi jelenet. Iparművész kerámia, jelzés nélkül. kis kopásokkal 23 cm
11126.

Rufpreis:
6 000 HUF

Két zászlós jelzéssel: Art Deco harmonikázó fiú. Mázas kerámia, kopásnyomokkal, m:14,5cm
11127.

Rufpreis:
3 000 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Fekvő kos. Mázas kerámia, hibátlan 20 cm
11128.

Rufpreis:
5 000 HUF

Art deco váza. Áttört mázas kerámia, négy zenélő és táncoló lány alakkal. Kézzel festett, jelzett Wien RW. hibátlan 28 cm
11129.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Retro német csorgatott jádezöld mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11130.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Retro német kockaváza, hólyagos díszítéssel, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11131.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF