Keramiken Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3020267
11120
453
Art-ceramics
3020244
11121
453
Art-ceramics
Timar? jelzéssel. Mázas kerámia díszváza. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal d: 19 cm
3020653
11122
453
Art-ceramics
jelzés nélkül: kerámia dísz. Kézzel festett, hibátlan 15 cm
3020821
11123
453
Art-ceramics
Komlós juhász kutyával. Mázas kerámia, kézzel festett, hátul a talpán lepattanással 17 cm 3020902
11124
453
Art-ceramics
Gránit retro kerámia mokkás készlet. Jelzett, hibátlan
2988538
11125
453
Art-ceramics
Modra keramik: dísztál. Áttört anyagú virágmintás mázas kerámia dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 26,5 cm
3014878
11126
453
Art-ceramics
Betlehemi jelenet. Iparművész kerámia, jelzés nélkül. kis kopásokkal 23 cm
3014880
11127
453
Art-ceramics
Két zászlós jelzéssel: Art Deco harmonikázó fiú. Mázas kerámia, kopásnyomokkal, m:14,5cm 3014882
11128
453
Art-ceramics
Azonosítatlan jelzéssel: Fekvő kos. Mázas kerámia, hibátlan 20 cm
3014884
11129
453
Art-ceramics
Art deco váza. Áttört mázas kerámia, négy zenélő és táncoló lány alakkal. Kézzel festett, jelzett Wien RW. hibátlan 28 cm
3015397
11130
453
4600
Art-ceramics
Retro német csorgatott jádezöld mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
3015394
11131
453
4600
Art-ceramics
Retro német kockaváza, hólyagos díszítéssel, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF