Keramiken Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3015390
11132
453
3800
Art-ceramics
Retro iparművész váza, jelzett, pattogzással, m: 10 cm
3015387
11133
453
3800
Art-ceramics
Retro német vulkánmázas váza, jelzett, kis kopással, m: 19 cm
3015386
11134
453
3800
Art-ceramics
Retro német vulkánmázas váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
3015383
11135
453
2200
Art-ceramics
Retro német váza sárgás mázzal, jelzett, pattanással, m: 14 cm
3015380
11136
453
3800
Art-ceramics
Retro német Jasba váza szürke mázzal, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
3015378
11137
453
3800
Art-ceramics
Retro német váza elfolyt vörös mázzal, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
3015377
11138
453
3800
Art-ceramics
Retro német váza türkizkék mázzal, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
3015376
11139
453
3800
Art-ceramics
Retro német váza sárgás barna mázzal, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
3015375
11140
453
3800
Art-ceramics
Retro német váza sárga-barna mázzal, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
3015369
11141
453
4200
Art-ceramics
MÁ jelzéssel: Retro váza, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
2818171
11142
453
Art-ceramics
2466772
11143
453
Art-ceramics
Nyeles kerámia edényke, mázrepedésekkel, jelzett, d: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF