Keramiken

Zahl der Lose: 242

Scheurich retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
11192.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Retro német csorgatott mohazöld váza, jelzett, alján parttanással, m: 24 cm
11193.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Iparművész kerámia váza, mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
11194.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Iparművész kerámia váza, csorgatott mázas, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11195.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bodrogkeresztúri váza, jelzett, kis kopással, m: 19,5 cm
11196.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dél-dunántúl,19. sz. vége, Kis szilke, pattogzásokkal, m: 12 cm
11197.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tófej kisváza, jelzéssel, kopással, m: 11 cm
11198.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hódmezővásárhelyi kerámia váza, jelzéssel, kis kopással, m: 35,5 cm
11199.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retro ovális váza. Jelzés nélkül, mázas kőedény, 22x13x22 cm
11200.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retro iparművész váza, pattogzásokkal, jelzés nélkül, m: 40 vm
11201.

Rufpreis:
4 000 HUF

Keleti mintás madaras kaspó. Jelzéssel, kopással, 13x13x11 cm
11202.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tófej kaspó, kopással, repedésvonallal, d: 17 cm, m: 13 cm
11203.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF