https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 188
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3016232
31764
453
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1941. "Szabadkai Vasutas Atlétikai Klub / Ökölvívó szakosztály" aranyozott bronz díjérem (44mm) T:XF 3017773
31765
453
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mindent a Hazáért - Mátyás király év 1943" ezüstözött bronz sportérem (51mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2920030
31766
453
0
2200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1945. "Olajbányász S.E. - Nagykanizsa" zománcozott fém kitűző (16mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2968492
31767
453
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1946. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "A.T. (asztali tennisz) 1946. I." gravírozással (37mm) T.XF kopott ezüstözés, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2938128
31768
453
0
3600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2968520
31769
453
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1947. "Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Zn díjérem, hátoldalán "Asztali-tenisz 1947. I." gravírozással (37mm) T.XF,VF repedés
Das Lot is nicht erreichbar
2995385
31770
453
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1947. "Modern Pentatlon 1947" fém sport emlékplakett, zománcozott Kossuth-címeres rátéttel (53x51mm) T:AU kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
2968699
31771
453
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1948. "OSH (Országos Sporthivatal) / Népi Sportjátékok 1948 Augusztus 20" ezüstözött bronz emlékérem (35,5mm) T:AU kopott ezüstözés, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2988721
31772
453
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1948. "Népi Bajnok / Futás" Zn díjérem zománcozott rátéttel, mellszalagon, "Munkára kész" zománcozott felirattal (35mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2974199
31773
453
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1948. "BM. KASE Szemere Bertalan Emlékverseny 1948" fém és zománcozott bronz díjérem és zománcozott címer márványtömbön (tömb mérete: 129x93mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2816800
31774
453
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Jó munkádért - KAOE Sportólói" sport emlékplakett márványlap alapon (138x88mm) T:1-,2 enyhe kopások
Das Lot is nicht erreichbar
2817267
31775
453
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse