Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 188

1981. "Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny / Szeged 1981" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1-
31812.

Rufpreis:
1 000 HUF

1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina, ujjlenyomat
31813.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1983. "Naptár / Női Kézilabda VB" bronz bélyegérem eredeti, de sérült ÁPV tokban (22x37mm) T:PP
31814.

Rufpreis:
1 600 HUF

1983. "Ózd - 50km Gyalogló Magyar Bajnokság" öntött bronz plakett (110mm) T:XF
31815.

Rufpreis:
1 400 HUF

1983. "Budapest Felszabadulási Kupa - Nemzetközi Sakkcsapatverseny - 1983. II. 13/18." fém plakett dísztokba erősítve (129x98mm) + 1984. "Budapest Felszabadulás Kupa - Nemzetközi Sakk CSV - 1984. II. 9." bronz emlékérem dísztokban (132mm) + Lengyelország 1981. "Bydogszcz" bronz sakk emlékérem eredeti tokban (45mm) + Szovjetunió 1984. "Világbajnoki mérkőzés, Volgograd - Chiburdanidze-Levitina" kétoldalas, aranyozott Al sakk emlékérem műanyag tokban (57mm) T:UNC,AU
31816.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1983. "Úttörő Olimpia Debrecen 1983 / Elzett Művek Berettyóújfalui Gyára" Al emlékérem T:XF
31817.

Rufpreis:
1 400 HUF

31818.

Rufpreis:
2 400 HUF

1987. "A Magyar Népköztársaság Bajnoka - KENU" aranyozott bronz díjérem eredeti dísztokban T:UNC patina
31819.

Rufpreis:
1 600 HUF

1987. "Vasas 1987 évi utánpótlás versenye III." egyoldalas Hollóházi porcelán sport emlékérem (62mm) T:1-
31820.

Rufpreis:
1 200 HUF

1988. "BMTE Törley - Sportcsarnok 1988" öntött bronz plakett, műgyantás Kossuth-címerrel (76mm) T:AU,XF
31821.

Rufpreis:
2 000 HUF

1988. "MTK-VM Sportklub 100 éves" nagyalakú aranyozott fém emlékérem dísztokban (70mm) T:XF / 1988. "100th anniversary of the MTK-VM" gilt metal fém medallion in case (70mm) C:XF
31822.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Vívás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "3219" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:PP apró karcok.
31823.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF