1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina, ujjlenyomat
1983. "Budapest Felszabadulási Kupa - Nemzetközi Sakkcsapatverseny - 1983. II. 13/18." fém plakett dísztokba erősítve (129x98mm) + 1984. "Budapest Felszabadulás Kupa - Nemzetközi Sakk CSV - 1984. II. 9." bronz emlékérem dísztokban (132mm) + Lengyelország 1981. "Bydogszcz" bronz sakk emlékérem eredeti tokban (45mm) + Szovjetunió 1984. "Világbajnoki mérkőzés, Volgograd - Chiburdanidze-Levitina" kétoldalas, aranyozott Al sakk emlékérem műanyag tokban (57mm) T:UNC,AU
1988. "MTK-VM Sportklub 100 éves" nagyalakú aranyozott fém emlékérem dísztokban (70mm) T:XF / 1988. "100th anniversary of the MTK-VM" gilt metal fém medallion in case (70mm) C:XF
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Vívás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "3219" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:PP apró karcok.