Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 188

31860.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok 1980" műgyantás fém kulcstartó (35x35mm) T:VF ph. Soviet Union 1980. "Moscow Olympics 1980" synthetic resined metal keychain (35x35mm) C:VF edge error
31861.

Rufpreis:
800 HUF

31862.

Rufpreis:
3 000 HUF

3db-os vegyes sport díj-és emlékérem tétel, közte 1951. Zn asztali tenisz emlékérem füllel, hátoldalán "Kongresszusi torna" gravírozással, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU,XF
31863.

Rufpreis:
2 000 HUF

31864.

Rufpreis:
2 000 HUF

3db-os vegyes sport díjérem tétel, közte 1926. Jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel, hátoldalán "Alföldi sportélet Szentes 1926 VI. 20." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (11,84g/0.800/30mm) T:XF,VF
31865.

Rufpreis:
2 400 HUF

5xklf sportérem és -plakett tétel, közte 1925. "Az érdem jeléül - Osztrák magyar válogatott 925. III. 8." ezüstözött Br plakett (56x37mm) T:2-,3
31866.

Rufpreis:
1 800 HUF

5db-os ökölvívó és tenisz díjéremből és díjplakettből álló tétel az 1930-as és 1940-es évekből, 3db mellszalaggal T:XF,VF
31867.

Rufpreis:
2 000 HUF

31868.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

8db-os, főleg szocialista kitüntetés, díjérem tétel T:vegyes
31869.

Rufpreis:
1 400 HUF

8db-os ökölvívó és tenisz díjéremből és díjplakettből álló tétel az 1930-as és 1940-es évekből, ebből 3db mellszalaggal T:XF,VF
31870.

Rufpreis:
1 600 HUF

8db-os, többségében magyar sportjelvény-tétel, közte 1949. "MHK (Munkára Harcra Kész)" Kossuth-címeres aranyozott bronz kitűző (32x29mm) + ~1950. "Budapesti Dózsa" zománcozott bronz kitűző T:UNC-XF
31871.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF