Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2976509
31740
453
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
2816482
31741
453
Numismatik
3021861
31742
453
8500
Numismatik
~1930. "Lovassportért / Magyar Királyi 3. Honvéd Vegyesdandár Tüzérparancsnoka" bronz plakett (58x93mm) T:XF több ph.
3018986
31743
453
Numismatik
1931. Ezüstözött bronz labdarúgó díjérem füllel, hátoldalán "1930-31. évi bajnokságért" gravírozással, "Huguenin" és "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (40mm) T:AU kis ph, karc
2973759
31744
453
Numismatik
1932. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912 / I. dij 1934. I. 21." bronz díjplakett (74x48mm) T:AU patina
2988871
31745
453
40000
Numismatik
2995521
31746
453
Numismatik
1932. "Magyar Athletikai Szövetség / BP. Ker. Ifj. Bajn. II. 1932 Távolugrás" jelzett Ag díjérem, "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (17,04g/0.800/31x31mm) T:XF 2816767
31747
453
Numismatik
2996726
31748
453
Numismatik
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" aranyozott bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
2996731
31749
453
Numismatik
2968712
31750
453
Numismatik
1935. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" ezüstözött bronz díjérem "1935. III. 13." gravírozással (33x25mm) T:XF,VF patina, kopott ezüstözés
2995564
31751
453
11000
Numismatik
1936. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / Magyarország Csapatbajnoka 1936" jelzett Ag tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (18,48g/0.800/36mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF