Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3022087
31716
453
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1945. "Minden nemes tett dicsőség a hazának / Közalkalmazottak Sportegyesülete 1945" bronz emlékérem (41mm) T:AU kis patina
3018474
31717
453
Numismatik
Rónay Attila (1971-) 2007. "Puskás Ferenc 1927-2006" patinázott Ag emlékérem (15,64g/0.999/42,5mm) T:BU
2879069
31718
453
Numismatik
Sebestyén Sándor (1949-2010) DN "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF patina
2938219
31719
453
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929. "Magyar Sí Klub" bronz díjplakett "DELMÁR CSAPATVERSENY 1939.III.12. I. DIJ" gravírozással, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (57x70mm) T:XF
3022031
31720
453
Numismatik
Szalmássy István (-) 1933 "Magyar Királyi Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "B. Almádi 1933" gravírozással (39mm) T:XF kopott ezüstözés
2951200
31721
453
Numismatik
Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E.1.P.L.E 1934 Egyéni IV. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1934. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Z.E.1.P.L.E 1934 Egyéni VII. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) T:XF HPII 2702. 3022117
31722
453
Numismatik
Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás
2616224
31723
453
Numismatik
2995541
31724
453
11000
Numismatik
~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (22,32g/0.800/41mm) T:AU.XF
3022112
31725
453
Numismatik
1906. "Budapesti Turul Kerékpár Kör 1906" ezüstözött bronz emlékérem füllel (30mm) T:XF az ezüstözés lekopott 2938067
31726
453
Numismatik
2916605
31727
453
13000
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF