Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 53

18899.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

18900.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Baló József: A láthatatlan kórokozók filtrálható virusok. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXIX. köt. Bp., 1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 174 p.+ 2 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
18901.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

18902.

Rufpreis:
2 800 HUF

18903.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből II. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 6+337 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón címkenyommal, sérült gerinccel.
18904.

Rufpreis:
1 800 HUF

Albrich Konrád: A szembetegségek és szemtünetek összefüggése a szervezet egyéb betegségével. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXVII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 2+XVI+456 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó tábla foltos, sérült.
18905.

Rufpreis:
1 800 HUF

18906.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schächter Miksa: Sebészeti gyógyítás. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IV. köt. Bp., 1904, Singer és Wolfner,256+20 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
18907.

Rufpreis:
5 000 HUF

Moravcsik Ernő Emil: Az idegbetegségek gyógyítása./Fischer Ignác: Az elmebetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára I. köt. Bp., 1903, Singer és Wolfner,236+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, néhány kijáró lappal, kissé laza fűzéssel.
18908.

Rufpreis:
5 000 HUF

Makara Lajos: A végtagok sebészeti bántalmainak gyógyítása.Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára VIII. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, 4+276+20 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
18909.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Justus Jakab: A bőrbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára XI. köt. Bp., 1911, Singer és Wolfner,12+XLII+2+220+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy lapon bejegyzéssel.
18910.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF