Neumann Szigfrid: A női betegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IX. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, VIII+395+20 (hirdetések) p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata I. köt.: Orvosi tanúsítás, hulákra vonatkozó kérdések és mérgezés. Ford.: Balogh Kálmán. Pest, 1869, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), VIII+557+1 p. Szövegközti fametszetekkel illusztrált. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
Baló József: A láthatatlan kórokozók filtrálható virusok. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXIX. köt. Bp., 1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 174 p.+ 2 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
Dr. Ballagi István: Bőrgyógyászati mykologia. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXX. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó - Eggenberger-féle könyvkereskedés (Rényi Károly), 138 p. + IV t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző, Ballagi István (1893-1955) bőrgyógyász, mykológus által DEDIKÁLT példány.
Korányi Sándor: A vesebajok funkcionális pathologiája és therapiája klinikai előadásokban. Ford.: Hetényi Géza. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXV. köt. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+309 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből II. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 6+337 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón címkenyommal, sérült gerinccel.
Albrich Konrád: A szembetegségek és szemtünetek összefüggése a szervezet egyéb betegségével. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXVII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 2+XVI+456 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó tábla foltos, sérült.
Klimkó Dezső: Az általános érzéstelenítés. Bakay Lajos előszavával. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXIII. köt. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Moravcsik Ernő Emil: Az idegbetegségek gyógyítása./Fischer Ignác: Az elmebetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára I. köt. Bp., 1903, Singer és Wolfner,236+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, néhány kijáró lappal, kissé laza fűzéssel.
Dr. Justus Jakab: A bőrbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára XI. köt. Bp., 1911, Singer és Wolfner,12+XLII+2+220+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy lapon bejegyzéssel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.