18905.
Beendet 453. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Albrich Konrád: A szembetegségek és szemtünetek összefüggése a szervezet egyéb betegségével. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXVII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 2+XVI+456 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó tábla foltos, sérült.