Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2921464
18935
453
Books: Natural sciences, Medicine
3002413
18936
453
Dr. Mauritz Béla: A földkérget átalakító erők és azok tevékenységének eredményei. (Különlenyomat a Kir. M. Természettudományi Társulat ,,A természet világa" c. sorozatos mű III. ,,A Föld és a tenger" kötetéből). Bp., 1940, (Kir. M. Egyetemi Ny.), 125-179 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval.
2815881
18937
453
2841474
18938
453
Pentkovszkij, M. V.: Nomográfia. Ford.: Weidinger László. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, mellékletekkel. Megjelent 800 példányban.
2815887
18939
453
3800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF