Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 53

Hasenfeld Artur: A szívbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára V. köt. Bp., 1904, Singer és Wolfner, VIII+195+21 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal.
18911.

Rufpreis:
5 000 HUF

18912.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Árkövy József: A fogak gondozása gyermekek és felnőtteknél. Bp., 1881, Eggenberger, (Hoffmann és Molnár-ny.), 8+128+1 p. + 2 (litográfiák) t. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, foltos.
18913.

Rufpreis:
3 000 HUF

Abonyi [Lajos] - Anghi [Csaba] - Kukuljevič [József] - Vajda [Tódor]: Amit a kutyáról mindenkinek tudnia kell... Egészség-Könyvtár XXXI. köt. Bp., [1937], Országos Közegészségügyi Egyesület, 165+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
18914.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Dr. Theiss Ede: Az áralakulás, termelés és jövedelemeloszlás matematikai elmélete. (Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet Közlönye 1931-i évfolyamából). Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 98+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, részben fakó borítóval, helyenként apró lapszéli szakadásokkal. Az első oldalon dedikációval(?) vagy ajándékozási sorokkal.
18915.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heidi Murkoff-Arlene Eisenberg-Sandee Hathaway: Az első 12 hónap. Újdönsült szülőknek a terhesség utáni időszakról. Bp.,2013,Park. Kiadói kartonált papírkötésben.
18916.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Vertse Albert: Madárvédelem. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
18917.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csiszár Sándor: A szín-térhatású anaglif ábrázolás. Geometria - fotogrammetria - hegyrajz. Függelék. Bp., 1942, Magyar Fotogrammetriai Társaság, 124 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Nézőkével. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
18918.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp.,én., Országos Közművelődési Tanács. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban.
18919.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hammer Dezső: A fertőtlenítés módjai. Fertőtlenítők, ápolók, ápolónők és más érdeklődők részére. Kérdésekben és feleletekben írta Székelyhídi - - Dr. Bp., 1927., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 147+5 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
18920.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gary A. Thibodeau - Kevin T. Patton: Anatomia y Fisologia. Madrid, 2007, Elsevier. Spanyol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18921.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bulletin de la Société Géologique de France 1846 - 1847. Párizs, 1847, Au lieu des séances de la Société. Francia nyelven. Félvászonkötés, kartonnal pótotl gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, néhány kevés lap kissé foxing foltos.
18922.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF