Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 130

Írország. Szerk.: Majoros Klára és Varga Benjamin. Lonely Planet. Bp.,2007., Park. Kiadói papírkötés.
18073.

Rufpreis:
2 000 HUF

Renk Ajans Basim Yayin Hizmetleri (szerk.): Istanbul. Istanbul, 1993, Ministry of Culture. Angol nyelven. 192 p. Megjelent 3000 példányban. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szövetborítású tokban, kissé hullámos lapokkal.
18074.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Váradi Péter Pál - Lőwey Lilla: Erdély. Emberkatedrális. Márton Áron és bölcsőhelye. Csíkszentdomokos hitvallója. Veszprém, 2020,PéterPál Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18075.

Rufpreis:
1 800 HUF

Emmanuelle Sacchet-Francoise Biart: Budapest. Éjféltől-éjfélig, Minuit-minuit, Midnight-midnight. Bp., 2005, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés. A tételhez tartozik egy újévi üdvözlő kártya, Demszky Gábor, Budapest főpolgármestere autográf aláírásával.
18076.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gáspár Ferenc: A Föld körül. II. köt.: Nyugot-India és Afrika. Colontól Nyugat-Indián át Afrika körül, Adenig. Bp.,1906., Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben, szétvált kötéssel (96-97.)
18077.

Rufpreis:
1 800 HUF

Out and About in Hungary. Vendégváró Travel Guides. (Magyarország idegenforgalmi ismertető, útikönyv). Szerk.: Pálfy Katalin, Körtvélyesi Erzsébet. Miskolc, 2001, Well-PRess. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18078.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Gerő László: Pest-Buda építészete az egyesítéskor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18079.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kismező, Nagymező, Broadway. Várostörténeti tanulmányok. Szerk.: Kemény Márta. Bp., é.n., Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18080.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

A százéves soproni takarékpénztár 1842-1942 46p + 1 kihajtható t. . rengeteg fotóval illusztrált, kiadói papírborítóval
18081.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Ferenc: Topolya és környéke népballadái. Újvidék, 1981, Forum. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, a borítón tollnyommal és kopásnyomokkal. Megjelent 2000 példányban.
18082.

Rufpreis:
1 800 HUF

18083.

Rufpreis:
1 800 HUF

18084.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF