Baedeker, Karl: Tirol. Vorarlberg - Etschland. Westliche Teile von Salzburg und von Kärnten. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1929, Karl Baedeker, LVI+556 p. Oldalszámozáson kívül számos egészoldalas és kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
Cholnoky Jenő: A föld és élete. Világrészek, országok, emberek. Amerika. Bp., Franklin. 2 db térképmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Bruno Bourel - Parti Nagy Lajos: Fényrajzok Budapest. Bruno Bourel (1957-) fotóművész és Parti Nagy Lajos (1953-) Kossuth-díjas magyar költő, drámaíró által ALÁÍRT! H.n., 2009, k.n.. Harmadik kiadás. Kiadói kartonálásban, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
Herepei János: A házsongárdi temető régi sírkövei. Balassa Iván utószavával. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban + Kiss Melitta és Pápai Ferenc: a Házsongárdi temető, térkép. Budapest-Kolozsvár, 2001. 2. bővített kiadás. A borítón Kiss Melitta autográf dedikációjával!. + Kiss Melitta és Pápai (Pápay) Ferenc autográf aláírásai 2 db A házsongárdi temetőről tartott előadás szórólapján + kb. 15 db újságcikk, nyomtatvány a házsongárdi temető témájában.