Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 130

Michael Leapman: London. Útitárs. Főmunkatárs - -. Bp.,1996,Panem - Grafo. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
18061.

Rufpreis:
3 000 HUF

18062.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cholnoky Jenő: A föld és élete. Világrészek, országok, emberek. Amerika. Bp., Franklin. 2 db térképmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
18063.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Galácz András: Óceánok, Sarkvidékek. Az Arktisztól az Antarktiszig (Kontinensről kontinensre). Bp., 2003, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, CD-melléklettel, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
18064.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bruno Bourel - Parti Nagy Lajos: Fényrajzok Budapest. Bruno Bourel (1957-) fotóművész és Parti Nagy Lajos (1953-) Kossuth-díjas magyar költő, drámaíró által ALÁÍRT! H.n., 2009, k.n.. Harmadik kiadás. Kiadói kartonálásban, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
18065.

Rufpreis:
2 400 HUF

18066.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herepei János: A házsongárdi temető régi sírkövei. Balassa Iván utószavával. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban + Kiss Melitta és Pápai Ferenc: a Házsongárdi temető, térkép. Budapest-Kolozsvár, 2001. 2. bővített kiadás. A borítón Kiss Melitta autográf dedikációjával!. + Kiss Melitta és Pápai (Pápay) Ferenc autográf aláírásai 2 db A házsongárdi temetőről tartott előadás szórólapján + kb. 15 db újságcikk, nyomtatvány a házsongárdi temető témájában.
18067.

Rufpreis:
3 000 HUF

18068.

Rufpreis:
2 800 HUF

18069.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gaál Zoltán: Írók, költők utcái Budapesten. A szerző által ALÁÍRT példány. 2010, Folpress. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos.
18070.

Rufpreis:
2 800 HUF

18071.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nick Middleton: Extrém kalandok a Selyemúton. Ford.: Erdélyi András. Bp., 2005, General Press. Kiadói kartonált papírkötés.
18072.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF