18079.
Beendet 452. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Gerő László: Pest-Buda építészete az egyesítéskor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.