Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 34

Dr. Kadocsa Gyula et al.: Szántóföldi növények kártevői. (Rádió gazdatanfolyam). A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 3. sz. Bp., 1941, "Pátria", 128 p. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
18680.

Rufpreis:
12 000 HUF

1929 Szakácsművészet A magyarországi szakácsok havi szakfolyóirata VII. évf., 1929. május 4. sz. Korabeli reklámokkal. Bp., Jupiter-ny., 16 p
18681.

Rufpreis:
6 000 HUF

1929 Szakácsművészet A magyarországi szakácsok havi szakfolyóirata VII. évf., 1929. junius 5. sz. Korabeli reklámokkal. Bp., Jupiter-ny., hajtásnyommal, 20 p
18682.

Rufpreis:
6 000 HUF

1929 Szakácsművészet A magyarországi szakácsok havi szakfolyóirata VII. évf., 1929. augusztus 6. sz. Korabeli reklámokkal. Bp., Jupiter-ny., 16 p
18683.

Rufpreis:
6 000 HUF

1929 Szakácsművészet A magyarországi szakácsok havi szakfolyóirata VII. évf., 1929. szeptember 7. sz. Korabeli reklámokkal. Bp., Jupiter-ny., hajtásnyommal, 16 p
18684.

Rufpreis:
6 000 HUF

Útmutatás a szőlőmívelésre különös tekintettel a fillokszera által elpusztított szőlők felujításának előmozdításáról szóló 1896:V. t.-cz. végrehajtására. 143 ábrával 262 rajzzal. Bp., 1889 Pallas. 2. kiadás. Modern műbőr kötésben, címlap restaurált ,lapokon foltok, egy két lap másolattal pótolt igényesen
18685.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hauser János: Vetés- és növényápolás. Gazdasági tanácsadó 25. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói papírkötés.
18686.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jakab Mihályné Karácsony Vilma: Vilma néni háztartási tanácsadója. Bp., 1965, Minerva. Ritka kiadás! Kiadói, kissé sérült papírkötésben, foltokkal, sérülésekkel, beírásokkal
18687.

Rufpreis:
3 000 HUF

Torbágyi-Novák László: Élelmiszer- és italáruismeret. Bp.,1961., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, a könyvtest részben elvált a borítótól. Megjelent 1600 példányban.
18688.

Rufpreis:
4 000 HUF

Király Ferenc (szerk.): A mezőgazdaság és az élelmiszeripar szolgálatában. Bp., 1981, MEZŐGÉPTRÖSZT. 190 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18689.

Rufpreis:
3 000 HUF

Háziasszony Kincsestára naptára vásárlási tanácsadó 1939. Szerk. Csillag Béla. Bp.,(1938),Radó István-ny. Benne érdekes írásokkal, receptekkel, illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a naptárnál bejelölésekkel.
18690.

Rufpreis:
2 800 HUF

Osztróvszky Antalné Dr. E. Németh Ágnes: A szőlő és must feldolgozásának új iránya. Gazdasági Tanácsadó 28. sz. Bp.,[1928], Athenaeum, 240 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, a címlapon bélyegzővel.
18692.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF