Háziasszony Kincsestára naptára vásárlási tanácsadó 1939. Szerk. Csill... https://www.darabanth.com/de/452-Fernauktion/452.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000022/Haziasszony-Kincsestara-naptara-vasarlasi-tanacsado-1939-Szerk-Csillag-Bela-Bp-1938-Rado~II3013214
3013214
18690
452
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Háziasszony Kincsestára naptára vásárlási tanácsadó 1939. Szerk. Csillag Béla. Bp.,(1938),Radó István-ny. Benne érdekes írásokkal, receptekkel, illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a naptárnál bejelölésekkel.
: nagy_andras