Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 34

Konyhaszótár. Alexandre Dumas szakácskönyve. Vál. és ford.: Szederkényi Olga. Bp., 2014, Corvina. Kiadói papírkötés.
18693.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barlai Ervin: Fontosabb fafajaink meghatározása makroszkopikus úton. Faipari Kutató Intézet Közleménye 1. sz. Bp., 1952, Könnyűipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Fekete-fehér fotókkal. Kihajtható táblákkal. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, foltos borítóval, az elülső borító belsején címkenyomokkal, sérült címlappal.
18694.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fabriczky Imre - Papp Antal: Házi konzerválás. Bp., 1958, Műszaki. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, az elülső borítón kis hiánnyal.
18695.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pelle Józsefné: Reggel-délben-este tojás. Bp., 1979, Belkereskedelmi Minisztérium, kiadói papírkötés, 14p.
18696.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szakály Ferenc-Szűcs Jenő: Budai bortizedjegyzékek a 16. század első harmadából. Kubinyi András bevezető tanulmányával. História Könyvtár Okmánytárak 4. Bp., 2005., História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18697.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Légrády Péter: Tojás, táplálkozás, egészség. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2001, Maecenas. 255+2 p. Színes és fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón tulajdonosi monogrammal.
18698.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Sós József: Magyar néptáplálkozástan. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat könyvtára CLXXXVII. köt. Bp., 1942, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat (Stephaneum-ny.), 280 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, részben kissé laza fűzéssel.
18699.

Rufpreis:
2 000 HUF

18700.

Rufpreis:
4 000 HUF

18701.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Föld ajándéka I-II kötete: Fokhagyma. Paradicsom. A legjobb receptek- vásárlási tanácsok. Officina Nova. Bp., 1992. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
18702.

Rufpreis:
2 000 HUF

18703.

Rufpreis:
1 400 HUF

18704.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF