Gläser

Zahl der Lose: 291

Novy Bor festett üveg hamuzó és váza, hamuzón kopással, d: 13 cm, m: 23 cm
11644.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cseh boros pohár és nagy méretű palack (36 cm) készlet 6+1 db. Kézzel festett, anyagában színezett, hibátlan
11645.

Rufpreis:
8 000 HUF

Biedermeier váza, uránzöld és kobaltkék színű, pácolt, hámozott üveg, kézzel festett arany- és virágmintával. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, szájperemén két kisebb csorbával, m: 15 cm
11646.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

5 db likőrös pohár szőlőmintával. Metszett, jó állapotban 15 cm
11647.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

6 db Ajka kristály tumbler, whiskys pohár hibátlan jelzett 9,5 cm
11648.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dúsan csiszolt, ólomkristály váza, szép állapotban, m: 21 cm
11649.

Rufpreis:
8 000 HUF

4 darabos kristály tétel, likőrös palack, tálca, váza, vegyes méretben, tálcán apró lepattanás.
11650.

Rufpreis:
8 000 HUF

Art Deco ólomkristály váza, hibátlan, m:21cm
11651.

Rufpreis:
6 000 HUF

Val. St. Lambert jelzéssel 6 darabos kristály tárgy tétel, sérülésekkel, m: 23 cm alatt
11652.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Antik cseh irizáló üvegkínáló és váza, formába fújt üveg, kis kopással, váza talpánál minimális repedéssel. Jelzett, d: 27 cm, m: 13 cm
11653.

Rufpreis:
8 000 HUF

Caithness skót kézzel készült üvegváza, jelzéssel, hibátlan, m: 25 cm
11654.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik irizáló lámpabúra asztali vagy petróleumlámpához. Tetején mohazöld irizáló színezéssel, egész testén domború és savmaratott mintákkal, kopással, m: 24,5 cm. Csatlakozásnál d: 9 cm
11655.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF