Gläser Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2957587
11644
450
Glass-objects
Novy Bor festett üveg hamuzó és váza, hamuzón kopással, d: 13 cm, m: 23 cm
2959385
11645
450
Glass-objects
Cseh boros pohár és nagy méretű palack (36 cm) készlet 6+1 db. Kézzel festett, anyagában színezett, hibátlan
2959982
11646
450
6500
Glass-objects
Biedermeier váza, uránzöld és kobaltkék színű, pácolt, hámozott üveg, kézzel festett arany- és virágmintával. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, szájperemén két kisebb csorbával, m: 15 cm
2992050
11647
450
Glass-objects
5 db likőrös pohár szőlőmintával. Metszett, jó állapotban 15 cm 2989865
11648
450
Glass-objects
6 db Ajka kristály tumbler, whiskys pohár hibátlan jelzett 9,5 cm 2773654
11649
450
Glass-objects
Dúsan csiszolt, ólomkristály váza, szép állapotban, m: 21 cm
2737992
11650
450
Glass-objects
4 darabos kristály tétel, likőrös palack, tálca, váza, vegyes méretben, tálcán apró lepattanás.
2601597
11651
450
Glass-objects
Art Deco ólomkristály váza, hibátlan, m:21cm 2993440
11652
450
Glass-objects
Val. St. Lambert jelzéssel 6 darabos kristály tárgy tétel, sérülésekkel, m: 23 cm alatt
2987529
11653
450
Glass-objects
Antik cseh irizáló üvegkínáló és váza, formába fújt üveg, kis kopással, váza talpánál minimális repedéssel. Jelzett, d: 27 cm, m: 13 cm 2993259
11654
450
Glass-objects
Caithness skót kézzel készült üvegváza, jelzéssel, hibátlan, m: 25 cm 2991333
11655
450
Glass-objects
Antik irizáló lámpabúra asztali vagy petróleumlámpához. Tetején mohazöld irizáló színezéssel, egész testén domború és savmaratott mintákkal, kopással, m: 24,5 cm. Csatlakozásnál d: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF