Gläser Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987347
11632
450
Glass-objects
Murano levélnehezék, tömör, belső színezett figurális díszítéssel, lapra csiszolt, jelzés nélkül, kis kopással, m:7,5 cm
2987972
11633
450
Glass-objects
Ólomkristály váza, ezüst (Ag) szerelékkel, fogazott peremrésszel, gazdag hámozott és csiszolt mintával, talpon jelzéssel, kis kopottsággal, m: 17,5 cm
2987958
11634
450
Glass-objects
Szecessziós üveg hasábváza. Formába öntött, egyik oldalán színezett tulipán mintás téglatest alakú váza. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 17x13x7 cm
2824125
11635
450
Glass-objects
8 db antik biedermeier talpas pohár, korának megfelelő állapotban, vegyes méret és forma, m: 12-19 cm
2926758
11636
450
3800
Glass-objects
Régi ólomüveg váza, színezett üveg oldalrésszel, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 30 cm
2931427
11637
450
3800
Glass-objects
cca 1960-1970 Cseh iparművész által tervezett, kézzel készült multicolor üveg kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, h: 16 cm 2931434
11638
450
3800
Glass-objects
Francia anyagában színezett, irizáló felületű kétágú üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29 cm
2897061
11639
450
3800
Glass-objects
Carlo Moretti stílusú üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 31 cm
2755605
11640
450
Glass-objects
Parád kék üveg váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
2790403
11641
450
Glass-objects
Vizeskanna 2 db pohárral, anyagában színezett, fújt retro üveg, kisebb kopásnyomokkal, m: 19 cm, 9 cm
2599678
11642
450
Glass-objects
Üveg kínálótál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:19cm, d:23cm
2952527
11643
450
Glass-objects
Sklo Union Josef Hospodka cseh kék-zöld színezett üveg kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, 30x13x12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF