Gläser

Zahl der Lose: 291

Murano levélnehezék, tömör, belső színezett figurális díszítéssel, lapra csiszolt, jelzés nélkül, kis kopással, m:7,5 cm
11632.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ólomkristály váza, ezüst (Ag) szerelékkel, fogazott peremrésszel, gazdag hámozott és csiszolt mintával, talpon jelzéssel, kis kopottsággal, m: 17,5 cm
11633.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szecessziós üveg hasábváza. Formába öntött, egyik oldalán színezett tulipán mintás téglatest alakú váza. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 17x13x7 cm
11634.

Rufpreis:
12 000 HUF

8 db antik biedermeier talpas pohár, korának megfelelő állapotban, vegyes méret és forma, m: 12-19 cm
11635.

Rufpreis:
8 000 HUF

Régi ólomüveg váza, színezett üveg oldalrésszel, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 30 cm
11636.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1960-1970 Cseh iparművész által tervezett, kézzel készült multicolor üveg kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, h: 16 cm
11637.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Francia anyagában színezett, irizáló felületű kétágú üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29 cm
11638.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Carlo Moretti stílusú üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 31 cm
11639.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Parád kék üveg váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11640.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vizeskanna 2 db pohárral, anyagában színezett, fújt retro üveg, kisebb kopásnyomokkal, m: 19 cm, 9 cm
11641.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Üveg kínálótál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:19cm, d:23cm
11642.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sklo Union Josef Hospodka cseh kék-zöld színezett üveg kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, 30x13x12 cm
11643.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF