Gläser

Zahl der Lose: 291

11619.

Rufpreis:
8 000 HUF

Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
11620.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Muranoi üveg delfin szobor. M: 20 cm, sz 19 cm Hibátlan
11621.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vladislav Urban retró füstüveg váza. Anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm
11623.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11624.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hazofim kristály papírtartó és tolltartó szett ezüst (Ag) szerelékkel. Kortárs izraeli kézzel készült kristály készlet, jelzett szerelékkel, a kristály címkével jelezve. Minimális kopottsággal, 9,5x9,5x6 cm, 7x7x11 cm
11625.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Dutz Collection retró skandináv váza, tervező: Henryk Rysz, fújt üveg, etikettel jelzett, m: 18 cm
11626.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szecessziós üveg karaffa, patinás fém szerelékkel, dugóval, jelzés nélkül, kopással, m: 18 cm
11627.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bohémia, Art Deco üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
11628.

Rufpreis:
12 000 HUF

Borostyán sárga nagy méretű üveg tál, hibátlan, d: 40 cm
11629.

Rufpreis:
5 000 HUF

Daum Nancy jelzéssel: Autó. Formába öntött üveg, hibátlan, h: 17,5 cm
11630.

Rufpreis:
12 000 HUF

Oiva Toikka jelzéssel: Üvegmadár. Hibátlan, h: 12 cm
11631.

Rufpreis:
12 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF