Gläser Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2754668
11619
450
Glass-objects
Velencei antik üveg váza, fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlan, m: 20cm 2755598
11620
450
14000
Glass-objects
Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
2857513
11621
450
28000
Glass-objects
Muranoi üveg delfin szobor. M: 20 cm, sz 19 cm Hibátlan
2965436
11623
450
14000
Glass-objects
Vladislav Urban retró füstüveg váza. Anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm
2733871
11624
450
14000
Glass-objects
Kiöntő, magyar XIX. sz. Maria felirattal. Kézzel festett, hibátlan 15 cm
2987601
11625
450
14000
Glass-objects
Hazofim kristály papírtartó és tolltartó szett ezüst (Ag) szerelékkel. Kortárs izraeli kézzel készült kristály készlet, jelzett szerelékkel, a kristály címkével jelezve. Minimális kopottsággal, 9,5x9,5x6 cm, 7x7x11 cm 2790441
11626
450
Glass-objects
Dutz Collection retró skandináv váza, tervező: Henryk Rysz, fújt üveg, etikettel jelzett, m: 18 cm
2948938
11627
450
13000
Glass-objects
Szecessziós üveg karaffa, patinás fém szerelékkel, dugóval, jelzés nélkül, kopással, m: 18 cm 2762419
11628
450
Glass-objects
Bohémia, Art Deco üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
2659992
11629
450
Glass-objects
Borostyán sárga nagy méretű üveg tál, hibátlan, d: 40 cm
2993470
11630
450
Glass-objects
Daum Nancy jelzéssel: Autó. Formába öntött üveg, hibátlan, h: 17,5 cm 2993290
11631
450
Glass-objects
Oiva Toikka jelzéssel: Üvegmadár. Hibátlan, h: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF