Hazofim kristály papírtartó és tolltartó szett ezüst (Ag) szerelékkel. Kortárs izraeli kézzel készült kristály készlet, jelzett szerelékkel, a kristály címkével jelezve. Minimális kopottsággal, 9,5x9,5x6 cm, 7x7x11 cm