Gläser

Zahl der Lose: 291

Iparművész üvegváza, jegecelt üvegtestbe olvasztott barna szálakkal, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm
11656.

Rufpreis:
8 000 HUF

3 db üveg kínáló: mártásos, ecetes kiöntő, cukorka tartó. 8 cm, 14 cm 14 cm
11657.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

2 darab kristály fűszertartó, fedeles, egyiken pattanások, m: 12-17 cm
11658.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cseh üveg asztaldísz, anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, h: 9 cm
11659.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hutaüveg kínáló, anyagában színezettt kék füllel, jelzés nélkül, kis kopással, 18x16 cm
11660.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cseh üveg asztaldísz, anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, h: 12 cm
11661.

Rufpreis:
3 000 HUF

Murano üvegkínáló, jelzés nélkül, kis kopással, h: 13,5 cm
11662.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Cseh színezett üveg háromosztatú kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15 cm
11663.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi csiszolt kéküveg váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 25 cm
11664.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hólyagos díszítésű kéküveg váza, négyszögletes, kétrétegű, kopással, jelzés nélkül, m: 30 cm
11665.

Rufpreis:
2 800 HUF

Oberglas Ausztria jégüveg váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 11,5 cm
11666.

Rufpreis:
2 800 HUF

Art deco stílusú formába préselt borostyánszínű üveg váza, jelzés nélkül, kopással, m: 16,5 cm
11667.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF