Gläser Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2991232
11656
450
Glass-objects
Iparművész üvegváza, jegecelt üvegtestbe olvasztott barna szálakkal, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm 2747204
11657
450
4600
Glass-objects
3 db üveg kínáló: mártásos, ecetes kiöntő, cukorka tartó. 8 cm, 14 cm 14 cm
2956730
11658
450
Glass-objects
2 darab kristály fűszertartó, fedeles, egyiken pattanások, m: 12-17 cm 2965456
11659
450
Glass-objects
Cseh üveg asztaldísz, anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, h: 9 cm
2952357
11660
450
Glass-objects
Hutaüveg kínáló, anyagában színezettt kék füllel, jelzés nélkül, kis kopással, 18x16 cm
2965453
11661
450
Glass-objects
Cseh üveg asztaldísz, anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, h: 12 cm
2965448
11662
450
Glass-objects
Murano üvegkínáló, jelzés nélkül, kis kopással, h: 13,5 cm
2952353
11663
450
Glass-objects
Cseh színezett üveg háromosztatú kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15 cm
2952350
11664
450
Glass-objects
Régi csiszolt kéküveg váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 25 cm 2952349
11665
450
Glass-objects
Hólyagos díszítésű kéküveg váza, négyszögletes, kétrétegű, kopással, jelzés nélkül, m: 30 cm
2952344
11666
450
Glass-objects
Oberglas Ausztria jégüveg váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 11,5 cm
2946585
11667
450
Glass-objects
Art deco stílusú formába préselt borostyánszínű üveg váza, jelzés nélkül, kopással, m: 16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF