Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969969
33554
450
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
DN "Széchenyi I. Gimnázium és Szakközépiskola Szeged" aranyozott, zománcozott bronz iskolajelvény (~18x25mm) T:AU 2968238
33555
450
Numismatik
2968197
33556
450
Numismatik
DN "György-villa Club" fém kitűző, műanyag ékszerdobozban (13x20mm) T:AU
2968208
33557
450
Numismatik
DN "Körös-Maros Nemzeti Park" műgyantás, festett Ni kitűző (23mm) T:XF 2988174
33558
450
Numismatik
DN "Polgárőr Tréner - OPSZ (Országos Polgárőr Szövetség)" festett bronz jelvény (60x53mm) T:AU
2953164
33559
450
Numismatik
DN Zománcozott, lantot ábrázoló lemezjelvény, a hátlapon kivehető a zománcozás alatti "BARTÓK BÉLA SZÖVETSÉG" felirat (53x52mm) T:XF sérült rögzítőpánt 2928681
33560
450
Numismatik
2828298
33561
450
500
Numismatik
DN MAVOSZ (Magyar Vadászok Országos Szövetsége) zománcozott fém jelvény (27x21mm) T:1- 2888703
33562
450
500
Numismatik
DN "SALK" zománcozott gomblyukjelvény, "368" sorszámmal (11x11mm) T:XF
2829771
33563
450
Numismatik
2967094
33564
450
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1985. "Kobe Universiade 1985 Belluno USA" zománcozott, aranyozott fém jelvény (25x25mm) T:UNC USA 1985. "Kobe Universiade 1985 Belluno USA" enamelled, gilt metal badge (25x25mm) T:UNC
2993244
33565
450
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok ~1991. 29c "Numismatics (Numizmatika) bélyeg jelvénnyé alakítva, gyártói reklámlapon T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF