Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 194

DN "Széchenyi I. Gimnázium és Szakközépiskola Szeged" aranyozott, zománcozott bronz iskolajelvény (~18x25mm) T:AU
33554.

Rufpreis:
2 000 HUF

33555.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "György-villa Club" fém kitűző, műanyag ékszerdobozban (13x20mm) T:AU
33556.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "Körös-Maros Nemzeti Park" műgyantás, festett Ni kitűző (23mm) T:XF
33557.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Polgárőr Tréner - OPSZ (Országos Polgárőr Szövetség)" festett bronz jelvény (60x53mm) T:AU
33558.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN Zománcozott, lantot ábrázoló lemezjelvény, a hátlapon kivehető a zománcozás alatti "BARTÓK BÉLA SZÖVETSÉG" felirat (53x52mm) T:XF sérült rögzítőpánt
33559.

Rufpreis:
2 000 HUF

33560.

Rufpreis:
1 400 HUF

33561.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
10

DN "SALK" zománcozott gomblyukjelvény, "368" sorszámmal (11x11mm) T:XF
33562.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

33563.

Rufpreis:
5 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1985. "Kobe Universiade 1985 Belluno USA" zománcozott, aranyozott fém jelvény (25x25mm) T:UNC USA 1985. "Kobe Universiade 1985 Belluno USA" enamelled, gilt metal badge (25x25mm) T:UNC
33564.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok ~1991. 29c "Numismatics (Numizmatika) bélyeg jelvénnyé alakítva, gyártói reklámlapon T:AU
33565.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF