Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 194

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:UNC NMK 712.
33506.

Rufpreis:
1 600 HUF

33507.

Rufpreis:
1 000 HUF

33508.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:1  NMK 712.
33509.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:AU NMK 712.
33510.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás kitüntetése, arany, ezüst, bronz fokozat, szalaggal, szalagsávon miniatűrrel, dísztokban (3xklf) + "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti "SZOT" eredeti, SZOT-címeres tokban T:AU
33511.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

~1970. "Vám- és Pénzügyőrségi Szolgálati Érem arany fokozat" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, sérült tokban T:XF
33512.

Rufpreis:
2 000 HUF
31

~1970. "Veszprém Megyéért" aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon T:AU
33513.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1970. Kiváló Méhész műgyantás fém jelvény (13mm) T:AU
33514.

Rufpreis:
8 000 HUF

~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény eredeti tokban + "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" fém kitüntetés 2db zománcozott "Szöv. Ipar Törzsgárda" jelvénnyel (5 és 10 év), eredeti tokban T:AU
33515.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött műgyantás törzsgárda jelvény, viselési igazolvánnyal (23x20mm) T:AU
33516.

Rufpreis:
800 HUF

~1970. "Balesetmentes munkáért" aranyozott bronz bányász kitűző (25mm) T:AU
33517.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF