Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948232
33506
450
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:UNC NMK 712.
2910615
33507
450
Numismatik
2910614
33508
450
Numismatik
2805548
33509
450
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:1 NMK 712. 2967166
33510
450
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:AU NMK 712.
2987899
33511
450
3200
Numismatik
~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás kitüntetése, arany, ezüst, bronz fokozat, szalaggal, szalagsávon miniatűrrel, dísztokban (3xklf) + "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti "SZOT" eredeti, SZOT-címeres tokban T:AU
2987901
33512
450
Numismatik
~1970. "Vám- és Pénzügyőrségi Szolgálati Érem arany fokozat" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, sérült tokban T:XF 2993100
33513
450
Numismatik
~1970. "Veszprém Megyéért" aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon T:AU 2993528
33514
450
Numismatik
~1970. Kiváló Méhész műgyantás fém jelvény (13mm) T:AU
2989508
33515
450
Numismatik
~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény eredeti tokban + "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" fém kitüntetés 2db zománcozott "Szöv. Ipar Törzsgárda" jelvénnyel (5 és 10 év), eredeti tokban T:AU 2867122
33516
450
Numismatik
~1970. "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött műgyantás törzsgárda jelvény, viselési igazolvánnyal (23x20mm) T:AU
2970472
33517
450
Numismatik
~1970. "Balesetmentes munkáért" aranyozott bronz bányász kitűző (25mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF