Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987961
33530
450
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1974. "Tűzbiztonsági Érem" arany fokozat, műgyantás aranyozott kitüntetés mellszalagon (39x36mm) T:AU NMK 564
2987954
33531
450
Numismatik
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon, sérült tokban (34mm) T:AU NMK714
2988243
33532
450
14000
Numismatik
1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal. Az érdemrend jelvényét Csucs Viktória (1934-1993) tervezte. T:UNC / Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled bronze decoration with original ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csucs (1934-1993) C:UNC NMK 715. 2950019
33533
450
Numismatik
1977. "Nemzetközi Autótura 1977 október" festett fém kitűző (25mm) T:AU
2950008
33534
450
Numismatik
1979. "Szamuely Tibor emléktúra" magyar és cirill betűs műgyantás, fém kitűző (30mm) T:AU
2965037
33535
450
Numismatik
~1980. "500 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető autójelvény (72x97mm) T:2
2993174
33536
450
Numismatik
~1980. "Szentendrei ÉPSZÖV Törzsgárda" zománcozott jelvény (22x31mm) T:AU 2989552
33537
450
Numismatik
~1980. "A Békéért" zománcozott fém kitüntetés eredeti, tokban miniatűrrel T:AU 2890614
33538
450
500
Numismatik
~1980. "Társadalmi Munkáért Debrecen V. Tanács" zománcozott fém jelvény (25x31mm) T:AU 2776510
33539
450
Numismatik
1982. "MTE 1907-1982 KPVDSZ VMTE 75" (Vörös Meteor Természetbarát Egyesület) zománcozott és festett tombak jelvény pár T:1- 2972507
33540
450
Numismatik
1982-1987. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben festett kitüntető jelvény (2x) mindkettő viselői igazolvánnyal, dísztokban T:UNC,AU
2967184
33541
450
Numismatik
1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU hátoldaláról a tű letört NMK 599.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF