Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 194

1974. "Tűzbiztonsági Érem" arany fokozat, műgyantás aranyozott kitüntetés mellszalagon (39x36mm) T:AU NMK 564
33530.

Rufpreis:
2 000 HUF

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon, sérült tokban (34mm) T:AU NMK714
33531.

Rufpreis:
1 400 HUF

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal. Az érdemrend jelvényét Csucs Viktória (1934-1993) tervezte. T:UNC / Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled bronze decoration with original ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csucs (1934-1993) C:UNC NMK 715.
33532.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1977. "Nemzetközi Autótura 1977 október" festett fém kitűző (25mm) T:AU
33533.

Rufpreis:
1 000 HUF

1979. "Szamuely Tibor emléktúra" magyar és cirill betűs műgyantás, fém kitűző (30mm) T:AU
33534.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1980. "500 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető autójelvény (72x97mm) T:2
33535.

Rufpreis:
5 000 HUF

~1980. "Szentendrei ÉPSZÖV Törzsgárda" zománcozott jelvény (22x31mm) T:AU
33536.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1980. "A Békéért" zománcozott fém kitüntetés eredeti, tokban miniatűrrel T:AU
33537.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1980. "Társadalmi Munkáért Debrecen V. Tanács" zománcozott fém jelvény (25x31mm) T:AU
33538.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1982. "MTE 1907-1982 KPVDSZ VMTE 75" (Vörös Meteor Természetbarát Egyesület) zománcozott és festett tombak jelvény pár T:1-
33539.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1982-1987. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben festett kitüntető jelvény (2x) mindkettő viselői igazolvánnyal, dísztokban T:UNC,AU
33540.

Rufpreis:
2 000 HUF

1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU hátoldaláról a tű letört NMK 599.
33541.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF