Amerikai Egyesült Államok DN "Sheriff Texas" bronz seriff jelvény festett rátéttel (60x60mm) T:AU USA ND "Sheriff Texas" bronze sheriff star badge with painted overlay (60x60mm) C:AU
Ausztria 1873. "Bécsi Világkiállítás - A rotunda / Ferenc József" Sn emlékérem füllel. Szign.: F. Schulz (28mm) T:XF ph. Austria 1873. "Wiener Weltausstellung - Rotunde / Franz Joseph" Sn medallion with ear. Sign: F. Schulz (28mm) C:XF edge error
Bulgária ~1960. "Bulgária 1300 éves" aranyozott fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti tokban T:UNC Bulgaria ~1960. "1300 years old Bulgaria" gilt metal decoration with original ribbon, in original case C:UNC
Bulgária ~1960. "Bulgária 1300 éves" aranyozott fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti de sérült tokban T:UNC Bulgaria ~1960. "1300 years old Bulgaria" gilt metal decoration with original ribbon, in original but damaged case C:UNC
Bulgária 1981. "Bulgária 1300 éves" aranyozott fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti de sérült tokban T:UNC Bulgaria 1981. "1300 years old Bulgaria" gilt metal decoration with original ribbon, in original but damaged case C:UNC
Franciaország DN "Automobile Club de Nice et Cote d'Azur (Nizza és az Azúr-part Autó Clubja)" részben zománcozott autóra szerelhető fém jelvény (~72mm) T:XF,VF zománchiba, a hátoldalán a rögzítő csapok sérültek France ND "Automobile Club de Nice et Cote d'Azur" partially enamelled, metal car mountable badge (~72mm) C:XF,VF enamel error, the fixing pins on the back are damaged