33572.
Beendet 450. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Bulgária ~1960. "Bulgária 1300 éves" aranyozott fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti de sérült tokban T:UNC Bulgaria ~1960. "1300 years old Bulgaria" gilt metal decoration with original ribbon, in original but damaged case C:UNC